Şimdi Ara

Megaupload efsanesi ücretsiz 100 GB alanla geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megaupload efsanesi ücretsiz 100 GB alanla geri dönüyor
    Kim Dotcom’un bugünkü üne ve zenginliğe ulaşmasında önemli bir rol oynayan Megaupload adeta küllerinden doğuyor. Hatırlayacağınız üzere Hong Kong merkezli platform 19 Ocak 2012 tarihinde telif hakları gerekçesiyle kapatılmış ve Dotcom ise gerçekleştirilen baskında apar topar tutuklanmıştı.

Teknoloji dünyasının asi ismi resmi Twitter hesabından yayınladığı mesaj ile Megaupload’un 20 Ocak 2017'de, yani kapanmasının 5. yıldönümünde tekrar kullanıma açılacağını duyurdu. Eski üyelere açılışla ilgili bilgilendirme mail’i gönderilecek olan yeni Megaupload ayrıca ücretsiz 100 GB depolama alanı verecek. Veri transfer sınırı bulunmayacak platformda farklı cihazlar arasında senkronizasyonların oldukça kolay yapılabileceği ve Bitcoin ödeme seçeneğinin yer alacağı belirtiliyor.

Megaupload 2.0 ile önemli iş ortaklıkları kurduğunu söyleyen Kim Dotcom, dosya paylaşım servisi Mega NZ’nin artık işlevselliğini kaybettiğini ancak 20 Ocak'tan itibaren oyunun yeniden şekillendireceğini ifade ediyor. Şimdiden teknoloji gündeminin en çok konuşulanları arasına giren site için birkaç ay daha beklememiz gerekiyor. 

• Kim Dotcom ismi neden tanıdık geliyor bana?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torrentden sıkılmıştım bari premium olmazsa indirme hızından kısıtlama olmazsa

• Epeydir premium Turbobit kullanıyorum. Artık iyice oturdu. Çok fazla yerde geçerli. Çok memnunum...

• Geçti o günler. Premium alıp 6-7 partlık film indirme dönemleri falan geride kaldı. Artık oyunlar için Steam var. İndirim dönemlerinde bedavadan biraz pahalıya oyun ihtiyacımı karşılıyorum. Yok crackti yok virüstü uğraşmıyorum.

Film konusunda ise torrent ve online izleme var. Özetle indirme siteleri bitti. RapidShare kapandı mesala. Diğer upload siteleride bulut sitelerine dönüştü.

• Mailru var megaupload var sonra google var bedava indirme siteleri olarak bas gosteriyolar

• Mega varken çöp, Konu Kilit+Editör Ban.

• Mega satıldı diye biliyorum galiba yanlış hatırlamıyosam devletin biriydi aklımda öle kaldı netden baktım ama haber bulamadım. Bunuda aynı şekilde satıp para kazanaçakdır bu adam çakal mega ismini kullanıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Mega satıldı diye biliyorum galiba yanlış hatırlamıyosam devletin biriydi aklımda öle kaldı netden baktım ama haber bulamadım. Bunuda aynı şekilde satıp para kazanaçakdır bu adam çakal mega ismini kullanıyor...

mega upload satılmadı. Kara para aklandığı için FBI el koydu. Sahibi Yeni Zelenda'ya sığındı ve hala orada. Davası devam ediyor. Sonradan başka ortaklarla mega.co.nz'yi kurdu ancak oradanda ayrıldı yok güvensiz, oraya güvenmeyin vs diye salladı.

Dalaverecenin teki özetle.

Mega upload'ın kapandığı dönem 1 ay kadar site açılışında şu yazdı :

Megaupload efsanesi ücretsiz 100 GB alanla geri dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 13 Temmuz 2016; 0:01:40 >

• Rapidshare ozledim bi ara hemenpaylas vardi neydi o ya

• dönsünler lazım oluyorlar :))

• mega.cz linkleriyle son hızda (25mbit 3mbps ile) indiriyorum, hem de bedavadan.

• sonunda!

• Efsane geri dönüyor. Kim Dotcom'ın heykeli dikilse ball'larına beton yetmez. The REYİZ.

• mega.nz ne olacak ? O da Kim'in değil mi ?

• geleceği belli olmayan bir sitenin 100GBlık arşivini kim ne yapsın... bu adam kendini geliştiremedi gitti. internet hala 10 sene önceki internet zannediyor. adam o zamanlar parayı fena götürdü şimdide aynı şekilde götürebileceğini zannediyor. anlık paylaşım için kullanılabilir ama önemli dosya yüklenecek bir servis hiçbir zaman olamaz.

• Mega'nın indirme hızları baya iyiydi şu yeni olanın ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaTRaiN1

mega.nz ne olacak ? O da Kimin değil mi ?

Ortakları ile anlaşamadı al paranı ver hisseleri diyip yollarını ayırdılar o zamandan beri mega yı sanki kendi kurmamış gibi çamur atıp duruyor.

• Hangi dosyaya baksan turbobit. O da kolay kolay inmiyor. Bunu icat edeni ben Bari yeni hizli alternatifler ciksa böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUCK FOPA

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.