Şimdi Ara

SS li Kulaklık Tavisyesi Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi siyah daireye kulaklığın süngeri gelecek şekilde, büyük boyutta, bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık var mı?
    Kulak kıkırdağına baskı yapan kulaklık var ama ağrıtıyor belli bir süre sonra, kıkırdaklara dokunmayacak takıldığında.

Amaç kulak kıkırdağına baskı yapmasın , bende uzun süre takılı kullanabileyim.

NOT: Mikrofonlu tercih edilir, fiyat max 200 TL

SS li Kulaklık Tavisyesi Yardım

• http://www.istanbulbilisim.com.tr/logitech-981-000540-g230-gaming-kablolu-headset-fiyati,105819.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/snopy-rampage-sn-r10-2m-kablo-led-oyuncu-siyah-mikrofonlu-fiyati,202882.html

Örneğin yukarıdaki modellerden kullananlar var mı, ve bahsettiğim gibi kulak çevresine mi baskı yapıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindGuardianNN -- 19 Temmuz 2016; 15:29:01 >

• Özel mesaj atmışsın, buradan yanıt vereyim. İşin aslı, bilmiyorum dostum. Eski kulaklığı bantlayıp bantlayıp kullanıyoruz hâla. Kulaklıklar ateş pahası, dolar ve euro çok yüksek, vergiler desen gani gani, sıkıntı çok büyük. Yine de uygun bir bütçeyi bulduğumda bir teknoloji mağazasından Logitech G230'u deneyerek alabilirim. Kulağı kavraması konusunda bahsettiğin nitelikleri karşılıyor gibi görünüyor, yine de denemeden, görmeden karar vermemek gerek. 200 liralık link atmışsın ama internette 170-180 liraya bulunabiliyor. Yine de öncesinde bir mağazaya gidip kulağı nasıl kavradığı konusunu test etmek gerek.

Oyunlar için audiophile kulaklığa yönelmiştim bir süre; ama kulaklığa ayrı para, mikrofona ayrı para derken bütçeyi aşmayan bir çözüm elde edememiştim. Audiophile kulaklıklar da ucuz değil. Sözde audiophile geçinip ucuz olanlar da audiophile değil. Fiyatı nispeten uygun bulunanların da bir çoğu uzun saatler kullanılabilecek kadar kulak dostu değil.

Sonuca gelirsek, vergilere mi sövsem, maaşlara mı sövsem, distribütörlere mi sövsem ben de bilmiyorum. Kulaklık konusu tam bir okyanus. Bundan sonraki seçimimi cızır bızır yapmayan, kablosu bükülüp jaktan kopmayan, en az 3 sene su koymadan idare edecek bir kulaklıktan yana yapacağım. Bu ilâhi kulaklığı bulana dek, mevcut durumu uhuyla bantla idare edecek veya dönülmez akşamın ufkunda 20-30 liralık ikâme kulaklıklar alıp, arayışımı altışar ay ilerilere taşımaya devam edeceğim.

Son olarak, her amatör yayıncıya, oyun bilmez oyuncuya 50 liralık kulaklıkla sponsor diye geçinen, ikinci linkteki kulaklıkları hiç tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Özel mesaj atmışsın, buradan yanıt vereyim. İşin aslı, bilmiyorum dostum. Eski kulaklığı bantlayıp bantlayıp kullanıyoruz hâla. Kulaklıklar ateş pahası, dolar ve euro çok yüksek, vergiler desen gani gani, sıkıntı çok büyük. Yine de uygun bir bütçeyi bulduğumda bir teknoloji mağazasından Logitech G230'u deneyerek alabilirim. Kulağı kavraması konusunda bahsettiğin nitelikleri karşılıyor gibi görünüyor, yine de denemeden, görmeden karar vermemek gerek. 200 liralık link atmışsın ama internette 170-180 liraya bulunabiliyor. Yine de öncesinde bir mağazaya gidip kulağı nasıl kavradığı konusunu test etmek gerek.

Oyunlar için audiophile kulaklığa yönelmiştim bir süre; ama kulaklığa ayrı para, mikrofona ayrı para derken bütçeyi aşmayan bir çözüm elde edememiştim. Audiophile kulaklıklar da ucuz değil. Sözde audiophile geçinip ucuz olanlar da audiophile değil. Fiyatı nispeten uygun bulunanların da bir çoğu uzun saatler kullanılabilecek kadar kulak dostu değil.

Sonuca gelirsek, vergilere mi sövsem, maaşlara mı sövsem, distribütörlere mi sövsem ben de bilmiyorum. Kulaklık konusu tam bir okyanus. Bundan sonraki seçimimi cızır bızır yapmayan, kablosu bükülüp jaktan kopmayan, en az 3 sene su koymadan idare edecek bir kulaklıktan yana yapacağım. Bu ilâhi kulaklığı bulana dek, mevcut durumu uhuyla bantla idare edecek veya dönülmez akşamın ufkunda 20-30 liralık ikâme kulaklıklar alıp, arayışımı altışar ay ilerilere taşımaya devam edeceğim.

Son olarak, her amatör yayıncıya, oyun bilmez oyuncuya 50 liralık kulaklıkla sponsor diye geçinen, ikinci linkteki kulaklıkları hiç tavsiye etmiyorum.

hocam bende kulaklık arayışları içerisindeyim şuan sanırım 2-3 hafta önce amazonda sibaria 200, 100 tl civarında satılmış. onu kaçırmak gerçekten üzdü şöyle bir model buldum amazonda gönderim yok ama aliexpress'ten üstelik free shippingle alabiliyoruz 75 lira civarina. trde 75 liraya ancak snopy'nin everese'nin beş para etmez kulaklarını alabiliyoruz. biraz baktım inceleme videolarına vs fena değil gibi ama yinede bilemedim. ne yapsak ki

http://tr.aliexpress.com/item/2015-New-Sades-SA-903-7-1-Surround-Sound-USB-Gaming-Headset-with-Mic-Volume-Control/32346326797.html

• Bende logitech'in g930 kablosuz kulaklığı var. Ses kalitesi güzel arada kopmalar yasanıyor aynı tipteki daha ucuz modellerinde aynı tasarım var kulak terletiyor ama kıkırdak ağrısı eski kulaklığımın aksine yapmadı :)
  • jakab95 kullanıcısına yanıt
    kulak kıkırdağına mı baskı yapıyor öyleyse ne kadar yumuşak süngerli olursa olsun agrı yapar
  • jakab95 kullanıcısına yanıt
    kulaklık süngerinin baskı yaptığı yer önemli,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.