Şimdi Ara

Galaxy S3 Pokemon GO yüklenmiyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim Galaxy S3 telefonum var ama Pokemon GO'nun setup'u yani APK'sı dahi açılmıyor.Android sürümünden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ben bu telefona nasıl yükleyeceğim bu oyunu lütfen cevaplarsanız sevinirim.

• Android 4.4 altında calışmıyor oyun detaylarında herkes yazmış. Cm 11 romu yüklersen calıştırabilir kullananlara sormak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu 4.4.4 Kitkat yaptım, şimdi uygulama yüklendi ama GPS not found hatası alıyorum onun yanındada Google+ ile giriş yap'a tıklıyorum ama o poketopu dönüp dönüp duruyor Wi-Fi açık GPS açık Yüksek doğruluk'da.Dün gece Saat 6.30'a kadar uyumadım telefonu yapmak için şimdi yapabildim anca şimdide oyun olmuyor allahın adını verdim çıldırıcam yardım
     Galaxy S3 Pokemon GO yüklenmiyor!!

• Çözüldü
  • nasıl çözdün bende hata veriyor kurulmuyor.
  • Yukledigin kitkat guzelmi bende yuklicem sirf bu oyun icin banada lazim bir rom
    Eger olabiliyorsa ozelden romu at bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lastfilth -- 14 Temmuz 2016; 1:05:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niggays dostum bende aynı hatayı alıyorum sorunu nasıl çözdün yardımcı olur musun?
  • Çözümü paylaşabilirsen seviniriz yapamayan arkadaşlara yardımcı olalım
  • Arkadaş, oraya çözüldü yazana kadar 2 tuşa fazla basıp çözümü anlatsan ne kaybedersin ki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GPS'i Yüksek Doğruluk olarak açın. Biraz yürüyün yer değiştirin.Sahte konumları devre dışı bırakın. Telefonu kapat/aç. Tekrar dene. S3 kullanıcıları Cyanogenmod 13 yani Anroid 6.0.1 yüklesinler gayet hoş henüz bir probleme rastlamadım Pokemon Go'yu sıkıntısız oynatıyor.
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çok ama çok ama çoooookk özür diliyorum foruma giremedim bu arkadaşın dediği gibi Cyanogenmod 13 kurdum bende 4.4.4 ve yüksek doğruluk gps ayarlayın. Çok özür dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.