Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IntroVert17 -- 5 Ağustos 2016; 14:07:43 >

• Dertleşebilecek insanlarsa pm de dertleşebilirim
  • Up.. Burada da takılmadım
  • Up.Kusura bakmayın yaptığım için
  • Madem uplamaya çalışmışsın, bir mesaj atayımda eve gidince okur gerekli bişeyler bulabilirsem yazarım. Konuda üste taşınmış olur.
  • Hocam okurken ben sinirlendim o saçma salak herifleri niye takıyorsun ki kendine gelmen gerekiyor
    Ben kimse tarafından sevilmem kızlarla aram yoktur herkesi terslerim tipim olduğu halde
    ama alay etseler de umursamam. benım de kendı takıntılarım var kendimi duygusal olarak baskılarım hocam birinden hoşlansam kıza hakaret ederim bir yerleri kalkmasın diye kaale bile almam sinirlenmem
    onlar kim ki hocam sinirlenmeyip umursamaman gerekiyor sen kendi başına bi bireysin sosyalliği falan salla O işler fasafiso giyimini bakımını da geç birey olduğunu hatırlaman gerekiyor Her şeyi alaya al bir süre sonra alışacaksın ben garip asosyal yalnız mutsuz ukala biriyim ama kendımı kendim değerlendiriyorum başkaları değil

Özür dilemeyi bırakmalısın insanlar senı kabullenmek zorunda değil ama sen kabullenmek zorundasin Ben de hayattan biktim Ama Senin olayin farkli o gereksiz herifleri onemsemek asalak degilsin asosyal ol AMA birey oldugunu unutma istedigin Gibi giyin kendine ego olustur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aslansinkaplansinhaci

Hocam okurken ben sinirlendim o saçma salak herifleri niye takıyorsun ki kendine gelmen gerekiyor
    Ben kimse tarafından sevilmem kızlarla aram yoktur herkesi terslerim tipim olduğu halde
    ama alay etseler de umursamam. benım de kendı takıntılarım var kendimi duygusal olarak baskılarım hocam birinden hoşlansam kıza hakaret ederim bir yerleri kalkmasın diye kaale bile almam sinirlenmem
    onlar kim ki hocam sinirlenmeyip umursamaman gerekiyor sen kendi başına bi bireysin sosyalliği falan salla O işler fasafiso giyimini bakımını da geç birey olduğunu hatırlaman gerekiyor Her şeyi alaya al bir süre sonra alışacaksın ben garip asosyal yalnız mutsuz ukala biriyim ama kendımı kendim değerlendiriyorum başkaları değil

Özür dilemeyi bırakmalısın insanlar senı kabullenmek zorunda değil ama sen kabullenmek zorundasin Ben de hayattan biktim Ama Senin olayin farkli o gereksiz herifleri onemsemek asalak degilsin asosyal ol AMA birey oldugunu unutma istedigin Gibi giyin kendine ego olustur

Hocam ne bileyim ya kimsem yok zaten doğru düzgün öyle olunca biri oldu mu kaybetmek istemiyor insan

• Ölüm var. Boşver takma kimseyi takılmana bak işine gücüne bak etrafın anasını satayım sana bisey olmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak kardeşim sana verebileceğim en iyi tavsiye bir an önce bi spor salonuna yazılman ve body yapman. Kendini çok daha iyi hissedeceksin, özgüvenin yerine gelecek. Zamanla sigarayıda bırakırsın. Ciddi söylüyorum bunu yap ve 2-3 sene sonra bambaşka bir sen olacaksın, başka yolu yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimcisair

Dertleşebilecek insanlarsa pm de dertleşebilirim

Henüz okumadım, Okuyacağım inşallah. Pm atabilirsin.

• Pmden numarani at konuşalım

• Up okudum

• Ergenlikten. Pm at

• quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Pmden numarani at konuşalım

koruma kalkanı başarıyla aktive edildi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.