Şimdi Ara

Red Dead Redemption'ın Xbox One Üzerindeki Performansı Test Edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Rockstar Games'in 4 gün önce duyurduğu Red Dead Redemption bildiğiniz üzere 8 Temmuz tarihinde geriye uyumluluk sistemine ekledi. Duyuruyla birlikte satışlarında büyük bir patlama yaşayan Red Dead Redemption'ın performansı da hızlı bir şekilde test edildi.

Digital Foundry tarafından test edilen orijinal oyun ve Undead Nightmare'in performansına baktığımız zaman ilk dikkat çeken nokta ara sahnelerin Xbox One üzerinde herhangi bir sıkıntısının bulunmaması. Xbox 360 sürümünde sizde göreceksiniz ki ara sahnelerde frame rate biraz düşebiliyordu. Oyun içinde ise frame rate zaman zaman çok az düşse bile genel olarak Xbox One'da sabit 30 ile rahatça oynanabiliyor.

Paylaşılan bu iki videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

• Ps4 te millet bunların az cilalanmış haline 60 dolar para veriyor :D (Pc Oyuncusuyum)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PS4 cephesinin de örnek alması ve parasız geriye uyumluluk yapması dileğiyle
  • microsoft un tek + artısıda bu işte bu oyun gönül isterdiki ps4 de olsun ama

• Remastred versiyonu gelmiyecek heralde bu oyunun.boşuna bekliyoruz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Pc dede karta para veriyorlar ama kasa kasa oyun oynuyoruz pc oyuncusuyum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antiboy

Ps4 te millet bunların az cilalanmış haline 60 dolar para veriyor :D (Pc Oyuncusuyum)

Belli pc oyuncusu olduğun
  • Ps4 de gelsin daha cok konsol satar sony

• Bu ne lan boyle oyunmu olur sacma sapan (pc oyuncusuyum). Ne bicim konsol lan bu 30 fpsye seviniyor (ps4 oyuncusuyum). Ama ps4cu cocuklarda dandik oyunlarina 60 dolar versinler (xbox one oyuncusuyum) (sarcasm). Ya su sacma salak parantezler size aptal yorumlar yapma hakki vermiyor. Artik olgunlasin biraz ya da terkedin su yorum kismini
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu ne lan boyle oyunmu olur sacma sapan (pc oyuncusuyum). Ne bicim konsol lan bu 30 fpsye seviniyor (ps4 oyuncusuyum). Ama ps4cu cocuklarda dandik oyunlarina 60 dolar versinler (xbox one oyuncusuyum) (sarcasm). Ya su sacma salak parantezler size aptal yorumlar yapma hakki vermiyor. Artik olgunlasin biraz ya da terkedin su yorum kismini

O misafir hesabıyla kime olgun olun biraz söylüyorsun

Pc oyuncusuyum diyerek Xbox çı değilim ps4 çü hiç değilim Dedim Ama şu remastered saçmalıgına para vermeye devam ederseniz Pc çıkıp 100bin tl ye ekran kartı alsa çıkıp hava atar ve kimse bişi söliyemez

• ilk defa kıskandım (ps4-pc oyuncusuyum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 e de isterik

• Foruma kayit olunca adam oldugunu dusenecek kadar zayifsin. Remastered sacmaligi dedigin sey ps4 le konsola baslayanlara eski oyunu tattirma. Adam eskiden oynadiysa almaz mesela ben almadim. Remaster sacmaligina para vermeyin diyenlerin sacma salak seylere para harcamasida dusundurucudur. Sanki cebinde duracak o para. Ayrica uzun suredir kaliteli oyunlari sony elinde tutuyor. Adam 10k pc toplasin optimizasyonu olamayan, glitch dolu, hacker yuvasi kalitesiz oyunlar dolu olduktan sonra ne anlami var. Ben eskiden konsola elimi surmezdim. Simdi high end pcim kenarda duruyor ve pismanim topladigima. He konsollarin paracilik yaptigi dogru ama burasi pazar sektoru diyecej birsey yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Foruma kayit olunca adam oldugunu dusenecek kadar zayifsin. Remastered sacmaligi dedigin sey ps4 le konsola baslayanlara eski oyunu tattirma. Adam eskiden oynadiysa almaz mesela ben almadim. Remaster sacmaligina para vermeyin diyenlerin sacma salak seylere para harcamasida dusundurucudur. Sanki cebinde duracak o para. Ayrica uzun suredir kaliteli oyunlari sony elinde tutuyor. Adam 10k pc toplasin optimizasyonu olamayan, glitch dolu, hacker yuvasi kalitesiz oyunlar dolu olduktan sonra ne anlami var. Ben eskiden konsola elimi surmezdim. Simdi high end pcim kenarda duruyor ve pismanim topladigima. He konsollarin paracilik yaptigi dogru ama burasi pazar sektoru diyecej birsey yok.

Remastered Sizden para almak için yapılmış bir saçmalık maden adam ps4 ten konsola başlıyor Xbox gibi geriye uyumluluk yaparsın biter.

O senin zayıflıgın bu arada bi ortamda bişeyi savunuyorsan ilk önce o oortama katılman lazım dışardan gelip ben haklıyımla olmuo o iş

• Kurallari senmi belieliyorsun bu ortamda? Sanal kurdugun kisiklik gercek bile degil ama senin icin oyle galiba. Eger bi adam cok fazla istiyorsa oynamak alir. Ps4te kardes hesap diye birsey var onu bile yapamiyorsa almasin konsol. Ayrica ps3te online belesti xboxtaki gibi parali degilde ve ps plus oyunlari asiri derece ust seviyeydi. Simdi cok kotu bi politika izleselerde bu konuda oyunlari kaloteli xboxun aksine. Uzgunum ama kayitli olunca gelip ben hakliyim falan olmuyo o is ;)
  • Pc ye gelecek mi..

• Oynadığım en kötü oyunlardan, böyle çöpleri bekliyor birde millet, yazıklar olsun oyun rockstara ve oyun dünyasına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

Oynadığım en kötü oyunlardan, böyle çöpleri bekliyor birde millet, yazıklar olsun oyun rockstara ve oyun dünyasına.

Oynadığına emin misin ps fanı?

• Keşke ps4 e de gelse (oyuncuyum)
  • Xbox one bunu 60fps oynatmasi lazim. Sacmalik otesi olmus.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.