Şimdi Ara

Person of interest'i nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değer mi izlemeye? "efsane" etkisi yaratır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.sezona gelene kadar sıfır beklentiyle izleyeceksen izle. İlk 2 sezon daha çok karakterleri tanıyoruz, geçmişleri vs. Asıl olay 3.sezonda başlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle çok sağlam dizi ilk sezonları ne kadar seversin sıkılır mısın bilmem ama
    bu hafta uzun bir aradan sonra 4. sezonunu izlemeye başladım ve nasıl bitti anlamadım

şimdi 5.sezona başladım özellikle 4.sezon ve 5.sezonu beni diziye daha çok bağladı gibi

İzlemeye değer bi dizi ve o kadar bölümü izleyip son sezona gelen kişinin en sevdiği dizilerden biri olacaktır bence

Farklı bir konusu var ve diziye alıştıkça sanki ailenden biri gibi oluyor oyuncular.
    İlk başladığımda büyük beklentim yoktu ama son bölümlerine yaklaştıkça dizinin değerini anladım

Bence sezonlar ilerledikçe kalitesi heyecanı zirve yapan bir dizi
    Zekice yapılmış dizilerden
    Michael Emersona hayranım zaten bence bu dizideki oyunculuğu aşmış adam
    dizideki diğer karakterlerin de hepsinin bi hikayesi var
    ve diziyi seven herkesin sevdiği karakter değişebilir bu açıdan her karakterin ayrı bir sevilesi olduğu söylenebilir

• Kesinlikle izlemelisin. Karakterler cuk oturmuş,oyunculuklar harika. İlk bölümden bağlanmıştım ben.
    Genel olarak ilk 2 sezon çok beğenilmez, sabit bir kurgusu var gerekçesiyle. Ama ilk 2 sezon karakterlerin nasıl birileri olduğuna dair önemli bilgiler içerir. Bir nevi olacak olaylara ortam hazırlama denilebilir. Ama 3. sezonla dizi kademe atlar, bambaşka bir hikaye içinde bulursun kendini. Gerçi ben ilk 2 sezona da hayranım ama tercih meselesi tabi.
  • 3 ve 4. sezon için izlenir, 1-2-5 ortalama altı.
  • Mükemmel dizi. Diziyi izledikçe zaten günümüzden örnekler buluyorsun. Anlattığı herşey çeteler suçlar günümüzü anlatıyor. Her bölümde harbi lan diyeceğin yerler çıkacak

• 4.sezonu daha yeni bitirdim,bu tempoda başka bir dizi bulamayacak olmam üzücü geliyor biraz.
  • İyi bilirdik

Person of interest'i nasıl bilirsiniz?

Not: Üşenmedim açtım photoshopu :D
  • Alternatif dizi olmayışı çok kötü. (En azından ben bulamadım.)
  • Haz almasını biliyorsan bana göre her bölümü zevkli, o ilk sezonlarda ilk bölümleri beğenmeyenlere bakma sen, daha ilk bölümden ana konu olduğu belliydi. Orjinal bir yapım sonuçta, karakterler çok çekici, her bölümün bir dersi ve hesabı oluyor. Ben ilk bölümleri daha çok sevmiştim, belki de ilk bölümünden bu yana 2011'den beridir izlediğim içindir, bir anda izlemekle aynı değil sonuçta.
  • İyi bilirdik rahmetliyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 19 Temmuz 2016; 12:54:51 >
  • Hakettiği ilgiyi görmemiş, muhteşem bir dizi olarak biliriz. Şuan için üstüne yok diyebilirim

• Keainlikle mükemmel bir dizi. Bitmesine çok üzüldüm maalesef. Ayrıca ilk 2 sezon kimisi beğenmez ama bana göre ilk 2 sezon da çok güzeldir. Kesinlikle izlemelisin

• İlk 2 sezonu beğenmeyenleri görünce şaşırdım açıkçası. Gerek hikayeleri olsun, gerek aksiyonu olsun ilk 2 sezon da oldukça iyiydi.
  • İyi bilirdik. İlk 2 sezon aksiyonu kendine çeken son 3 sezonuyla da hikayesiyle kendine bağlayan bir diziydi.
  • 2. sezonda bırakan biri olarak her bölüm başka olaylar muhabbetini seviyorsan sevebilirsin fakat benim en hoşlanmadığım şey olduğu için bırakmıştım
  • kendi çapında efsane bence
  • Bence basla,isleyisi ve aradaki flashbackler cok guzeldi.

• 12 normal 3 4 efsane 5 ise iyiydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle izlemeye değer bir dizi.Oyuncular,konunun işlenişi hepsi gayet güzel.Konu olarak sıkmıyor.İlk sezonlar da sonraki sezonlar da ana konuyla bağlantılı.Ben kendi adıma izlerken hiç bir sezonda sıkılmadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.