Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.438
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sabah kullandim araci yanlış hatirlamiyorsam 5. Vites 2000 devirde 106-108 arasi hız. Aynı motor c elysee vardı bi onceki aracim, degerler yakin gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki ilgilinizi çekebilir;

Bir Avustralya'da sitesinde Peugeot 2008'in de dahil olduğu bir karşılaştırma;

Rakipler
    Opel Mokka (Holden diye geçiyor)
    Nissan Juke
    Mitsubishi ASX
    Ford EcoSport

Araçların hepsi benzinli ve otomatik, bizim almakta olduğumuz dizel ve manual olmasına rağmen fikir verebilir. Özellikle, küçük dış ölçülerine rağmen, çok iyi paketlendiğinden ve hacmin etkin kullanıldığından bahsedilmiş.

Okumak isteyenler için
    http://www.caradvice.com.au/277468/small-suv-comparison-holden-trax-v-ford-ecosport-v-suzuki-s-cross-v-peugeot-2008-v-nissan-juke-v-mitsubishi-asx/

İkinci karşılaştırma

Burada da ise enterasan şekilde, karışık gruplardaki araçları test etmişler;

- Nissan Qashqai
    - Opel Mokka (Holden Trax)
    - Skoda Yeti
    - Peugeot 2008
    - Kia Sportage

Çok detay var; ama en sonunda yazar akşam eve giderken Peugeot 2008 veya Yeti'yi, ancak manual vitesli olarak alırım demiş.

http://www.caradvice.com.au/302851/small-suv-comparison-nissan-qashqai-v-holden-trax-v-skoda-yeti-v-peugeot-2008-v-kia-sportage/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _rumuz

ankara bugün 63000 tl için aradı. 62800 e indiler. Fiyat listesine göre neden fazla deyince yeni gelen araç diyorlar sözde. 2000 tl fazladan satıyorlar. Ben 2. el auris araştırmaya başladım. Bu fiyata c sınıfı 2. eli sağlam otomatik araç almak daha mantıklı geldi. Bu fiyata almayı düşünen arkadaşlara duyrulur.

Normalde indirim kampanya vs olmadan bu aracin classic edition ne kadara satılıyor hocam Turkiyede?

Ona gore bir kıyaslama yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

ankara bugün 63000 tl için aradı. 62800 e indiler. Fiyat listesine göre neden fazla deyince yeni gelen araç diyorlar sözde. 2000 tl fazladan satıyorlar. Ben 2. el auris araştırmaya başladım. Bu fiyata c sınıfı 2. eli sağlam otomatik araç almak daha mantıklı geldi. Bu fiyata almayı düşünen arkadaşlara duyrulur.

Normalde indirim kampanya vs olmadan bu aracin classic edition ne kadara satılıyor hocam Turkiyede?

Ona gore bir kıyaslama yapacağım

Normalde Classic diye bir donanım paketi yoktu daha önce, bu araçlar satıldı, şimdi Peugeot sayfasında yine Classic diye bir donanım bulamazsınız. Allure'ye oldukça yakın bir paket, ancak Allure dizel olarak sadece otomatik satılıyor şu an.

• planmeca P kullanıcısına yanıt
    Nakliye esnasında toz olmuştur, ondan yıkamışlardır hocam.

• stansah S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Belki 6.vites olsa daha iyi olurmuş, neyse artık yapacak bir şey yok.

• Alın size 20 tl ye kolçak.
    https://m.aliexpress.com/item/32627775012.html?aff_click_id=1f0645e09e074654991ccc7515591605-1463851728030-05976-qbyZzJAI6&aff_platform=y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 22 Temmuz 2016; 0:34:29 >
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Kullanma klavuzunda bile motora basınçlı su tutmayın diye yazıyor. Gerçekten öyle yaptılarsa tuhaf olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak ates

arkadaşlar Mtv ödemeden bayi satış yapamaz,vergiler dahil ancak sigorta hariçtir satışlar.

Yapar...

Her bayi sattığı araçların mtv'sini bir süre sonra toplu öder.
  • quote:

Hangi bayi acaba? Bana 64 dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteca

quote:

Hangi bayi acaba? Bana 64 dediler.

Göral akşam 5 gibi aradı beni. 1 yıl garanti, cam tavan, düz beyaz bi kaçta eften püften şey saydı 62500 dedi. Bir de kasko ve sigortayı beyefendilerden yaptıracakmışız.
  • arkadaşlar aracı skypack olupta yedek anahtarı sustalı verilen arkadaş varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

arkadaşlar aracı skypack olupta yedek anahtarı sustalı verilen arkadaş varmı

+1 ben de merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CroPedant -- 22 Temmuz 2016; 6:50:01 >
  • Forumda 750 tl'ye navigasyon taktıran kullanıcı var.Bize böyle birşey yapamıyoruz dediler.Başka yaptıran bu işlemi ya da hangi bayiler bu işlemi yapıyor bizde yaptırsak.
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Benim biri sustalı

• quote:

Orijinalden alıntı: yagmuru

Benim biri sustalı

O zaman skypacklerde ikinci anahtarın sustalı olmadığını teit etmiş olduk sağolun hocam

• Ben 172 i gördüm bağırma falan yok .tabi 1.2 . 75 beygir clio dan sonra bana araç uçak gibi gelmiş olabilir

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Alarm olayını çözemedin.camlar açıkken kilide uzun basıyorum camlar kapanıyor
    fakat alarm varmı anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: yagmuru

Alarm olayını çözemedin.camlar açıkken kilide uzun basıyorum camlar kapanıyor
    fakat alarm varmı anlayamadım

Hocam skypacklerde cd çalar ve alarm yok hocam

• ax kullanıcısına yanıt
    Peugeot kullanıcıları forumunda, navigasyonun çöp olduğunu söylüyorlar, bana kalırsa hiç uğraşmayın.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.