Şimdi Ara

AcerVnitro571g i5-5200u-4gb-500gb-4gb-gtx-950m-15' 2015TL GG%5 + Chip para 1994

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arladaslar uzun zaman rastladigim bir model ve gtx 950m ekran karti tasiyip full HD İPS ekrana sahip olan bir laptop tek dusundurucu yonu u serisi islemci olmasi ama bu fiyata kesinlikle sanirim dusunulmiyecek bir makinesi olmasi lazim suan sicak diye dusundugumden paylasiyorum

http://www.ebrarbilgisayar.com/acer-v-nitro-7-571g-i5-5200u-4gb-500gb-4gb-gtx-950m-156-full-hd-pmu342006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 6 Temmuz 2016; 19:52:25 >

• Normalde piyasa fiyatı nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram en az 6gb olsaydı düşünülebilirdi, işlemci de alınılırlığını sıfıra yaklaştırmış bence.
  • AeonFlux2016 A kullanıcısına yanıt
    2500tl fiyati vardi onceden son zamanlarda 2350 2275tl civariydi 1.2saat once baktim 2015tl

baska arkadaslarda gelip yorum yapacaklardir o zaman gercek degeri cikacaktir
    fiyatinin onemi bu model olmasi ve ekran karti 950m gddr5 full hd ips
  • nibi N kullanıcısına yanıt
    Senin link daha sicak cikti bak :D
  • Bu işlemciyle de gayet iyi performans verir birçok oyunda. Zaten H veya M serisi işlemci + 960M olsaydı 3000 lira olurdu fiyat.
  • Neden bu kadar ucuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5300 u olsaydi en azindan keske

• Ben aldım bu bilgisayarı 1 ay falan olmuşdur. Black ops 3 de denedim full ayarlarda 25 30 fps anca alınıyor. Ram ve ssd takviyesi yapmadan adam olmaz gibi duruyor. Ama piyasaya göre f/p bir cihaz alınır bence. Işıklı klavye, sesi ve ekranı fiyatına göre en büyük artılarından.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Ben aldım bu bilgisayarı 1 ay falan olmuşdur. Black ops 3 de denedim full ayarlarda 25 30 fps anca alınıyor. Ram ve ssd takviyesi yapmadan adam olmaz gibi duruyor. Ama piyasaya göre f/p bir cihaz alınır bence. Işıklı klavye, sesi ve ekranı fiyatına göre en büyük artılarından.

Isinma problemi var mi?

• Arkadaşlar şunu da söyleyelim. Bu laptopun her ne sebeple olursa olsun içini açmak garanti dışı bırakıyor ve ayrıca sadece ram veya ssd takmak için bile bütün kasayı sökmeniz gerekiyor. Ona göre alan alsın. Çünkü alacak olan kişi ya 2 sene boyunca içini hiç açmadan kullanacak yada garanti bozulacak. Satıcı içine ssd ve ram koyarsa ne olur bilmem ama.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Garanti etiketi tarzı bir şey var mı üzerinde? Vidaların üzerinde özellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Garanti etiketi tarzı bir şey var mı üzerinde? Vidaların üzerinde özellikle.

Var diye biliyorum ben de araştırıyordum da herkes öyle diyordu oradan biliyorum garanti olayını. Zaten bir işlemcisi bir de dediğim şey yüzünden almayan almıyor yoksa full hd,ışıklı klavye ve gtx950m bu fiyata notebook'un efsane olması lazımdı.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    O tür bir şey yoksa çok iyi olurdu. Garantiye gideceği zaman parçalar eski haline getirilip kullanılırdı en kötü ihtimalle. Ben de almayı düşünüyordum ama MSI GS60'a kayınca vazgeçtim. Gerçi 15 inçlik modellerde iyi işlemci ve ekran kartı kombinasyonu bulmak mesele zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

O tür bir şey yoksa çok iyi olurdu. Garantiye gideceği zaman parçalar eski haline getirilip kullanılırdı en kötü ihtimalle. Ben de almayı düşünüyordum ama MSI GS60'a kayınca vazgeçtim. Gerçi 15 inçlik modellerde iyi işlemci ve ekran kartı kombinasyonu bulmak mesele zaten.

Gs60 satiliyo mu ki trde

• çok güzel fiyat, geçen aylarda da 2089 liraya kadar düşmüştü gittigidiyor'da. hala asus'un X ya da K serisini alanlar var. Bunun tek düşündürücü yanı tek fanlı olması, U işlemcisi yeterli olacaktır. eskiden wifi sorunu olmuş ama o çözüldü diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun 860m li olan çok güzel 17inclik ah be 2500civarı o 17 inchli yakalasam alacağım
  • Ya arkadas zor mu su laptoba 6 gb ram koymak dusunmeden alirdim 4 gb ram nedir yil olmus 2016

• 6 gb rame takintiniz nedir anlamadim acikcasi sahsen ben 6gb ram olsa 4+2 gb olmasi 2gb rami bosa slot doldurmuslar derdim benim icin kriter olmazdi 6gb rame pozitif veya negatif saymam
    olmadi servisinde takviye 4gb ram toplamda 8gb + ssd kattin zaten omurluk laptop oluyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.