Şimdi Ara

'Avensis' ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşın birisi Corolla ne demek diye sormuş. Sağolsun bilen arkadaşlar cevaplamış.
    Peki "Avensis" ne demek bilen var mı?

• güzel soru. cevabı merak ettim şimdi
  • avensis, latince’de ileri anlamındaki avans kelimesinden türetildi diye biliyorum.
  • Kalitede yol ayrımı demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nahli

Arkadaşın birisi Corolla ne demek diye sormuş. Sağolsun bilen arkadaşlar cevaplamış.
    Peki "Avensis" ne demek bilen var mı?

corolla ne demekmiş? aradım ama bulamadım. terra toprak imiş , sol güneş ama corolla nedir ?
  • çiçeğin kenarındaki tac yapraklar demekmiş....
  • quote:

Orjinalden alıntı: dondurmacı

çiçeğin kenarındaki tac yapraklar demekmiş....

evet ben de böyle duymuştum!
  • cok felsefik olmaya basladı grup
  • quote:

Orjinalden alıntı: cebelli

cok felsefik olmaya basladı grup

+1 bu arada terrarı ve solu acıkladınız birde linea ne anlama geliyor onu soyleseniz cok makbul olur
  • arife tarif gerekmez! 1300 kğ'lık aracı 110 beygirlik araç kaldırmaz! donanımı yetersiz ise alırken aklın neredeydi? comfortta esp hız sabitleyici yok ama eleganttada hız sabitleyici yok? 40 küsür milyar para verirken iyi düşünmek lazım hale birde sık kasa değişikliği yapan toyota gibi!
  • nerki seni 50 bin defa ban lıyorum anladın sen onu
  • bakalım 1300 kg lik yeni nesil corollayı 1.4 d-4d mmt 90 beygir nası taşicak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 27 Ocak 2007; 16:49:10 >
  • daha çok gülücük kısmını tıkla.

quote:

Orjinalden alıntı: nerki

arkadaşlar halen bakamadınızmı şikayetvar.comda avensisle ilğili şikayetler bölümüne? özürünüzü bekliyorum !!!! ayrıca şu quote'nin üzerine fiğür eklendiğini ögretirseniz sevinirim
  • arkadaşlar dedektiflik burosu gibi oldu bu forum!mussa özür dilesin, nerkide yanlış anlaşılmaya meyil vermeyecek şekilde foruma katılsın olsun bitsin bu iş! nerkidede büyük sabır varmış! mussa ne dediyse püskürttü azimALLAH! Mussada ne dikkat varmış olan biten arasında hızlı korelasyon kurmuş!
  • Bu iyi niyet adımının atılması ne güzel. Böyle gerginliklere gerek yok. Forum burası. Bazısına doğru gelen öbürüne yanlış gelebilir. Bunu tartışmanın ne anlamı var??
  • peki şimdi benim bir sorum olacak bu tartışmaların konuyla ne ilgisi var konu dışına fazla çıkıldı
  • Kurallar Dahilinde Devam Ediniz

• quote:

Orjinalden alıntı: hanedantr

quote:

Orjinalden alıntı: cebelli

cok felsefik olmaya basladı grup

+1 bu arada terrarı ve solu acıkladınız birde linea ne anlama geliyor onu soyleseniz cok makbul olur

linea italyancada "çizgi-hat" anlamına geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.