Şimdi Ara

Nocturne bilenler puf noktaları lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler nocturne oynamaya başladım bayıldım resmen harika bı champ ama püf noktalarını merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 pasifi var resmen ne püf noktası ad-offtank yap 50 maç alıştırma at min plat kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

5 pasifi var resmen ne püf noktası ad-offtank yap 50 maç alıştırma at min plat kardeş.

50 maç alıştırma ne hocam

• quote:

5 pasifi var resmen ne püf noktası ad-offtank yap 50 maç alıştırma at min plat kardeş.

Kardeşim cidden haklısın çok deli bir champ abi o pasifi ve u su ne ya çok iyi bir jung için. birde bi sey sorcam itemler ne olmalı su an kafama göre çıkıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Oda Kokusu

quote:

50 maç alıştırma ne hocam

O biraz az olmuş dimi

• İtem karşıya göre alınır ama bana göre core itemları youumu ve botrk. Gerisini karşıya göre çıkarsın. Damage atamadan ölüyorsun damage çıkmanın anlamı yok. Ölmediğin halde tank çıkmanın da bir anlamı yok. Genelde taba basınca ne kasıcağına az çok kestirmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

İtem karşıya göre alınır ama bana göre core itemları youumu ve botrk. Gerisini karşıya göre çıkarsın. Damage atamadan ölüyorsun damage çıkmanın anlamı yok. Ölmediğin halde tank çıkmanın da bir anlamı yok. Genelde taba basınca ne kasıcağına az çok kestirmen lazım.

Kardesim haklısın noc a sade attack veya sade tank çıkmak olmuyo full hasar çıkınca oyun sonu çok zorlanıyor en iyi si off-tank noc yorumun için çok teşekkürler

• Oda Kokusu kullanıcısına yanıt
    Sırf item lvl baron ejder 1 vs5 bot kombinasyonu için 20 el bot attım ben seri maçlarımda bot pre illetleri için gizli silahım birde kha var tabi.

• quote:

Sırf item lvl baron ejder 1 vs5 bot kombinasyonu için 20 el bot attım ben seri maçlarımda bot pre illetleri için gizli silahım birde kha var tabi.

İyimiş hocam, beni biliyon gizli silahımı

• Akıncı Palası(Cengaver)-İsteğe bağlı ayakkabı-Youmuu'nun Hayaletkılıcı-Hayalet Dansçı-Karşıya göre tank.

Pek bilmen gereken bir şey yok aslında R geldiğinde free kill alıyorsun R yokken zamanlamayı iyi tutturman gerekiyor. Q-E-W şeklinde fulle skilleri.

• Babanin youtube kanalinda var onun videosunu izle bizden daha iyi anlatır theokolesm

• QWE olmalı bence w fullemeye başlayınca tank itemleri almaya başlıyor oluyoruz.Böylece süreklilik sağlanıyor ve erken seviye hasar emme potansiyeli oluyor üstüne late de şıçrasız ve mobilliğini harcamış herhangi biri rahatça e yi yer.En zayıf olduğu an yani mid game için w fullemek daha mantıklı.

• Tam bilmediğini varsayıyorum çünkü cidden nocturne alıp q sunun ad verdiğini bilmeyen adamlar gördüm o yüzden atıp çekilme sakin .

Jungleda küçük minyonlari kesme pasif icin
    Q e w fulle.
    Ultisinde isini sansa ya da takıma bırakmamak icin mavi Ziynet al görüs kaybetme 1 defa basıp ortada kalma.
    Nocturne un earlysi de aslında güçlüdür eğer w nu efektif kullanırsan çoğu ormanciyi kesersin earlyde

Ağırlık olarak attack speed runle gir.
    Yeni başladıysan ad jungle itemi ve tank kabiliyet gir bazı nocturne spamlayan adamlar stacklenen ad kabiliyeti alıyor Savas sevkiydi galiba üstüne de attack speed item alıyorlar ama bayagi riskli oluyor onu alınca o yüzden ad item ve tank kabiliyet gir

Gank atmak icin ultini bekleme top lane e falan rahat gank atarsın çok mobil hero yoksa bota da atarsın

Redden basla kırmızı smite al ( duruma göre mavi de olabilir )

Aklıma gelenler bunlar gerisi oynayıp pratik yapmana bağlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nocturne oynayanlar genelde haritanın belli bir yerine hemen gidebilmek için oynarlar. Eğer düşüncen bu şekildeyse gidip Hecarim ve Reksai gibi şampiyonları oyna.

• Q skillinden sonra w fullemek daha mantıklı en azından saldırı hızı veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere arkadaşlarla shen nocturne twisted fate tahm kench kompozisyonunu denerken oynamıştım sadece :D güzel çar aslında bende takip edeyim.

• quote:

QWE olmalı bence w fullemeye başlayınca tank itemleri almaya başlıyor oluyoruz.Böylece süreklilik sağlanıyor ve erken seviye hasar emme potansiyeli oluyor üstüne late de şıçrasız ve mobilliğini harcamış herhangi biri rahatça e yi yer.En zayıf olduğu an yani mid game için w fullemek daha mantıklı.

Kardeşim kesinlikle QWE sırası ıle fullenmeli çünkü seviye artıkça w nun verdigi saldırı hızı artıyor

• bigbangem kullanıcısına yanıt
    Sagol kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: Janus

Nocturne oynayanlar genelde haritanın belli bir yerine hemen gidebilmek için oynarlar. Eğer düşüncen bu şekildeyse gidip Hecarim ve Reksai gibi şampiyonları oyna.

Çok yanlış dusunuyorsun kardeşim uzağa gitmek champ mı seçilir noc un daha nice artıları var

• offtank git

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.