Şimdi Ara

Popüler iPhone uygulamasını ücretsiz indirin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Popüler iPhone uygulamasını ücretsiz indirin

Boş zamanlarında kağıt köşelerine bir şeyler karalamaktan ve çizim yapmaktan keyif alanların gözde yazılımı Procreate Pocket'a şu sıralar ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz. 12 adet fırça ve zengin renk paletinin yer aldığı uygulamada 64 bit Silica boyama motoru kullanılıyor. Üstelik gelişmiş doğrulama için 64 bit renk desteği sunan Proceate'te çizimler oldukça gerçekçi ve profesyonel görünüyor.

Serbest çizim, opaklık ayarı, hızlı çoğaltma, döndürme, gauss bulanıklığı ve katman gibi özellikleriyle dikkat çeken uygulamaya sahip olmak için Apple Store'u cihazınıza kurduktan sonra "Mağazalar" bölümüne gitmeniz ve "Atölyeler ve Etkinlikler" yazan sekmenin hemen altındaki Procreate banner’ına tıklamanız yeterli.

7,99 TL fiyat etiketine sahip uygulamayı 28 Temmuz 2016 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

• girdim ücretli free değil ki

• hayret artık nasıl bir rekabete girmişlerse ücretsiz dağıtıyorlar uygulamaları, süreli bile olsa
  • Donanımhaber sitesinin haberleri çok geç yazdığı doğru ancak okumadan geç yazmışsınız ücretli olmuş demeniz yanlış.

Uygulamayı indirebilmeniz için ilk önce Apple Store uygulamasını indirip oradaki bağlantı kodunu kullanmanız lazım, o zaman ücretsiz oluyor.

Haberde anlatmışlar ancak okumadan Appstore'a dalınca ücretli gözükmüş size. :-)

Ben az önce ücretsiz indirdim kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 3 Temmuz 2016; 15:38:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu pocket'mış bize ipad uygulamasını bedavaya versinler. ipad alacak param var uygulamaya verecek param yok :D beleşci mode: on

• uygulama an itibariyle 7.99 nasıl bedavaymış..?

• 3 gün önce ücretsizdi sağolsun arkadaşlar hızlı bilgilendirdikleri için şu anda ücretli durumda.

• Arkadaşlar öncelikle Apple Store'dan apple store yazarak uygulamayı ücretsiz indirin daha sonra programı açıp Mağazalar" bölümüne gitmeniz ve "Atölyeler ve Etkinlikler" yazan sekmenin hemen altındaki Procreate banner’ına tıklamanız yeterli.

• arkadaşlar maximus arkadaşın dediğini yapın, apple store uygulamasını indirin kurun ordan mağazayı seçip etkinliklere gelin. uygulama kodu veriyor kullan diyorsunuz direk indirme sayfasına yönlendirip indiriyor.

• Bu haberden milletin sadece başlığı okuyarak yorum yaptığına bir kez daha şahit olduk.

• Uygulamayı ücretsiz şekilde indirdim az önce. Haberi anlayarak okumanızı tavsiye ederim ;)
  • 7,99$ olan bir uygulamayı ücretsiz olarak şu şekilde indireceksiniz.
    App store giriceksiniz arama yerine Apple Store yazacaksınız bu uygulamayı indireceksiniz.
    Ardında Apple strore girdiğiniz zaman Öne çıkanlar bölümünde aşağı doğru ineceksiniz.
    Çizin.Boyayın.Yaratın Procreate uygulamasını ücretsiz indirin diye yer var tıklayın hediye kodu verecek bu şekilde işlemi tamamlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 3 Temmuz 2016; 17:30:42 >
  • Dediği şekilde yapınca ücretsiz indirdim ben.
  • iphone içinmiş... sıcaklardan heralde .. :)

• Hemen kaptım kaptım beleşe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad için olaydı iyiydi. iPad 15 tl
  • Arkadaşlar indirim kodunu İpad de kullandım ancak indirmedi. Kod kullanılmıştır yazıyor ancak inmiyor. Lütfen yardım eder misiniz ?

• bu nasıl başlık demek için geldim.

• An itibariyle indirdim, tesekkurler.
  • kaptım bi tane, ty.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.