Şimdi Ara

/////// Çinden Gelen Navigasyon Cihazı Yardım Lütfen \\\\\\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar geçenlerde çinden junsun navigasyon cihazı aldım fakat şöyle bir sorun oldu benim sipariş ettiğim cihaz bluetooth özellikli kamera bağlanan bir ürün dü fakat bana gelen ürünün kutusunda kamera vs var fakat bana d100 modelini göndermiş bu cihazda kamera girişi yok (eğer kamera bağlama yöntemi var ise yardım bekliyorum)cihazı açtım navigasyona girdim dili türkçe yaptım vs. fakat navigasyon cihazı beni rusyada gösteriyor bi türlü türkiye ye ayarlayamadım konumumu sanırım uydu ayarlarını yapmam gerek

sizden beklediğim yardım ise

1-ürünü iade edebilirim fakat ben kargo ücreti ödermiyim öyle ise ugrasmak istemiyorum açıkcası
    onun yerine satıcıdan paranın bi kısmını talep ederim

2-uydu ayarını nasıl yapabilirim biraz araştırma yaptım ama konular hep eski bana bi yararı olmadı malesef

3-bu cihaza kamera bağlama şansım var mı dönüştürücülerle vs.

şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar...

• Ledqer16 kullanıcısına yanıt
    Navigasyon cihazlarında uyduyu siz ayarlayamazsınız, bulabilirseniz firmware güncelleyerek uydu bağlantısının normal çalışmasını sağlayabilirsiniz. Veya cihaz arkasında resetlemeye yaratan küçük bir delik olması lazım, resetlersenjz belki düzelebilir ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Navigasyon cihazlarında uyduyu siz ayarlayamazsınız, bulabilirseniz firmware güncelleyerek uydu bağlantısının normal çalışmasını sağlayabilirsiniz. Veya cihaz arkasında resetlemeye yaratan küçük bir delik olması lazım, resetlersenjz belki düzelebilir ..

hemen deniyorum
  • denedimde faydası olmadı fakat sorun çözüldü şöyle oldu benim cihazı denediğim yerden uyduları görmüyormuş biraz sokağın sonuna gitim açık alana sonra konumu ayarladı teşekkürler yinede
  • 1.evin içinde uydu bulamazsın
    2.avi.in girişi olmayan bir cihaza kamera baglanmaz yazılım ile bu özellik kazandırılamaz
    3.çinden gelen ürün türkiye işineize çok yaramaz harita ve yazıımın değişmesi gerekir
    cihazı ya satın yada yazılımını değiştirin sahibindende yapanlar var
    yoksa sen navigasyon kullandığını zannedersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekaert

1.evin içinde uydu bulamazsın
    2.avi.in girişi olmayan bir cihaza kamera baglanmaz yazılım ile bu özellik kazandırılamaz
    3.çinden gelen ürün türkiye işineize çok yaramaz harita ve yazıımın değişmesi gerekir
    cihazı ya satın yada yazılımını değiştirin sahibindende yapanlar var
    yoksa sen navigasyon kullandığını zannedersin

cevabın için teşekkürler

şöyle söyliyim bu gün kullanma fırsatım oldu bursa da sorun çıkarmadı hatta dil desteği de var baya türkçe sesli yönlendiriyor fakat harita güncellemesi yapmam lazım

cihazı satmam çünkü benim hatam olan bir satın alma işlemi sonuçta başkasına kaktırmak gibi olur satmaya kalkarsam zaten çok uygun fiyata aldım yani satma işi benim içime sinmez
    müzik falan atıp radyo üzerinden de dinliyorum hatta film attım izledik aracın hoparlörlerini kullandığı için keyifli oldu

sadece haritayı güncellemem gerekicek yeni yolları görmedi örneğin eskiden çıkmaz sokak olan bir yer vardı bi kaç sene önce açıldı o yol fakat çıkmaz sokak olarak görüyor
    yani harita güncellemesi şart

ekran boyutu dokunmatiği falan gayet güzel kesinlikle fiyatını hak ediyor tabiki daha iyisi olabilir fakat onlarında fiyatları malum

harita güncellemesi hakkında bilginiz var ise yardım alabilirim tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.