Şimdi Ara

magzter üyeliği - 2021 yılı için günden fiyat yıllık ₺371.37 olmuş (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.214
Cevap
53
Favori
50.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Google play den indiremiyorum uygulamayı, sürekli hata veriyor. Var mı bir fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvntcvk11

Arkadaşlar Google play den indiremiyorum uygulamayı, sürekli hata veriyor. Var mı bir fikri olan?

ben de indiremedim. Saçma bir şekilde donup kalıyordu. İnternetten apk sını bulup indirip kurdum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmrecan

quote:

Orijinalden alıntı: lvntcvk11

Arkadaşlar Google play den indiremiyorum uygulamayı, sürekli hata veriyor. Var mı bir fikri olan?

ben de indiremedim. Saçma bir şekilde donup kalıyordu. İnternetten apk sını bulup indirip kurdum hocam

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: hellas

1 hellas
    2 @traful
    3 @wander_
    4 @emmrecan

Bende alirim . Oyungezer gq filan var catir cutur

• avs sorunu başka yaşayan var mı? neden kaynaklı bu acaba? adres kısmını maltepe olarak sallamıştım , tek tek sokak sokak yazmak mı gerekiyordu, avs hatası verirken adresiniz uyuşmadı gibisinden hata vermişti, nerden denk geldi bu bize yav
  • hellas kullanıcısına yanıt
    Yer varsa halen katılabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

avs sorunu başka yaşayan var mı? neden kaynaklı bu acaba? adres kısmını maltepe olarak sallamıştım , tek tek sokak sokak yazmak mı gerekiyordu, avs hatası verirken adresiniz uyuşmadı gibisinden hata vermişti, nerden denk geldi bu bize yav

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

http://hizliresim.com/NEN96Y

satın alma aşamasında parayı çekti hata verdi nasıl olacak

aynı sorunu biz de yaşadık malesef

@Evrekas
    reyiz, sen de ne bahtsız adamsın , 2 gruba girmeye çalıştın , ikisi de avs hatası, elini attığın yer kuruyor
  • 1 hellas
    2 @cronotide
    3 @tolga164
    4 @freekickerz

• quote:

Orijinalden alıntı: hellas

1 hellas
    2 @cronotide
    3 @tolga164
    4 @freekickerz

5. ben olsam?

• Halen grup arıyorum. Enpara ile havale yapabilirim malum EFT kapalı.
  • bankayla görüştük, hem kötü hem iyi haber, önce iyi haber
    provizyon demek , magzter firmasının çalıştığı banka parayı bloke etmiş , almamış, 7 gün bekleme süresi (muhasebe işlemleri falan) bu süreçte karar verecek, ya parayı kabul edip ödemeyi alacak, ya da parayı kabul etmeyip bizim bankaya iade edecek, bizimkiler de tatilde olduklarından 10 güne kadar çıkabilir bu durumda

kötü haber ise, bu bekleme sürecinde kampanya bitebilir, biz de ikilemde kaldık alsak mı almasak mı ,alsak belki bizim ödemeyi kabul edecekler, 2 hesap birden olacak, almasak onlar da parayı iade etse, bu güzelim kampanya kaçacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 1 Temmuz 2016; 23:35:39 >
  • Enpara ile 5.olurum
    5 arayanlar pm atarsa 5 de kurabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben satın alacağım az sonra 5 kişilik grup oluşturalım. Enpara da var cepteteb de. İsteyen pm atsın. Ona göre listeyi güncelleyeceğim.

1 HmB_SaL
    2
    3
    4
    5

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bankayla görüştük, hem kötü hem iyi haber, önce iyi haber
    provizyon demek , magzter firmasının çalıştığı banka parayı bloke etmiş , almamış, 7 gün bekleme süresi (muhasebe işlemleri falan) bu süreçte karar verecek, ya parayı kabul edip ödemeyi alacak, ya da parayı kabul etmeyip bizim bankaya iade edecek, bizimkiler de tatilde olduklarından 10 güne kadar çıkabilir bu durumda

kötü haber ise, bu bekleme sürecinde kampanya bitebilir, biz de ikilemde kaldık alsak mı almasak mı ,alsak belki bizim ödemeyi kabul edecekler, 2 hesap birden olacak, almasak onlar da parayı iade etse, bu güzelim kampanya kaçacak

Hangi banka ile aldiniz ?enpara mı ?

• FreeKickerz kullanıcısına yanıt
    teb
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Ben satın alacağım az sonra 5 kişilik grup oluşturalım. Enpara da var cepteteb de. İsteyen pm atsın. Ona göre listeyi güncelleyeceğim.

1 HmB_SaL
    2
    3
    4
    5

yaz beni dostum, enpara havale. Bu arada konuda ödemede sıkıntı yaşayan arkadaşları okumanı tavsiye ederim gümbürtüye gitmeyelim.
  • Herkes kendine ait k.a ve sifreyle girebilecekse bende bir gruba dahil olmak isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen telefon bazen bilgisayardan girince hesaplar bloke ya da sorun olmaz mı? 5 kişi bazen 10 kişi bile görünür nasıl olacak

• Hocam tek kullanıcı adı ve şifre ile mi giriliyormuş ki?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.