Şimdi Ara

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.470
Cevap
56
Favori
86.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sistemsel bir problem sebebiyle hatalı gösterdiğimiz "ViewSonic VX2252MH 21.5" 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) Full HD Led Monitör" siparişiniz iptal edilmiştir. Yaşanan durum için siz değerli müşterimizden özür dileriz.

Memnuniyetiniz amaçlı üyelik sayfanıza 30 gün kullanım süreli 30 TL tutarında hediye çeki tanımlaması yapılmıştır. Çekiniz Bilgisayar ürünleri kategorisinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Yalnızca satıcısı Hepsiburada olan siparişlerde kullanılabilir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

• iptal edildi ürünler :S 30 tl hediye çeki göndermişler :s
  • sizin yüzünüzden o yanlışlığı yapan çalışanın başı yanacak ne haklar yediğinizden haberiniz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikopoll -- 1 Temmuz 2016; 11:26:41 >
  • Evet başladı mevzu. İptal edip 30 tl çek hesabıma tanımlamışlar yerse Hakem heyetine doğru adımlar atılmaya başlansın
  • İlk etapta ödeme türü havale/eft olanları iptal etmişler gibi gözüküyor. Hepsiburada duruma uyanıp bari ödemesi onaylanmamış siparişleri kurtarayım mantığı ile bu tip ödemelerdeki siparişleri iptal etmiş olabilir. Belki de ödemesi onaylanmış olanları da iptal edecekler hiç belli olmaz. Bekleyip göreceğiz artık şuan siparişiniz hazırlanıyor durumunda gözüküyor .
  • Interv3nti0n kullanıcısına yanıt
    güzel bir ölücülük tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kredi karti ile aldim hazırlanıyor görünüyor Thh için gerekli adimlari ilk sayfaya ekleyebilirsek güzel olur birlikten kuvvet dogar daha once benzer konularda alanlar olmuştu 3 ay gibi bir sürede konuya hakim arkadaslar yardimci olur umarim..

• Ayyaş Pilot kullanıcısına yanıt
    Bana da 30 tl çek vermişler, hiç yoktan iyidir. Mağdur geyiklerini de bırakın bu ara, söylediğinize kendiniz inanıyormusunuz?
  • ...
    neyse hakkımızı aramamız gerek sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 1 Temmuz 2016; 12:11:43 >
  •  HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL
  • Evet siparişler iptal. Ne yapılması gerekiyorsa yapalım olmaz böyle saçmalık

• İptal maili

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL
  • 30TL az, hemde kategori sınırlaması var .d
  • bende iptal yok daha ama çok geç aldım gece 00.07 de almışım büyük ihtimal iptal olacak bilerek aldım peşine düşmem gelrse iyi olurdu ...

edit : 30 tl hesapta çek görünüyor ama sipariş hazırlanıyor aşamasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engg -- 1 Temmuz 2016; 11:41:43 >
  • Sistemden de iptal edildi :D şuandan sonra hakem heyetine gidilir
  • THH yolları taştan.
    Gerçi ANkara Çankaya THH berbat bir durumda 01.04.2015 tarihinde başvurduğum dosya 01.07.2016 olmuş halen sonuçlanmadı.

MOnitör için 18 ay beklemeli mi beklememeli mi?
  • Sayın müşterimiz,

Sistemsel bir problem sebebiyle hatalı gösterdiğimiz "ViewSonic VX2252MH 21.5" 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) Full HD Led Monitör" siparişiniz iptal edilmiştir. Yaşanan durum için siz değerli müşterimizden özür dileriz.

Memnuniyetiniz amaçlı üyelik sayfanıza 30 gün kullanım süreli 30 TL tutarında hediye çeki tanımlaması yapılmıştır. Çekiniz Bilgisayar ürünleri kategorisinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Yalnızca satıcısı Hepsiburada olan siparişlerde kullanılabilir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
  • insan diyor bari kategori sınırı olmasaydı :)
  • hvl ile alıp. ödemeyi yapmayanlara iptal maili ve çek geldimi.ben daha hvl yapmadım.
  • Havale ile almıştım. İptal etmemişler. Bende parayı gönderdim, belki gönderirler, bir umut işte.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.