Şimdi Ara

SON DAKİKA RIEKERİNK KALDI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Patavatlı

quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

adam teknik direktör değil ki niye teknik direktör riekerink yazmışlar

Kupa finalinde en ölü haliyle bile Fener'in rekor kadrosunu yendiği için.

Bu nasıl bir olaydır ya sen git rekor bütçeyle takım kur Van Persie'ler Nani'ler havada uçuşsun ama en kötü sezonlarından birini yaşayan Galatasaray'a kupa kaptır olacak iş değil.

Bi Galatasaray adamı deli eder, çaresizlikten trollük yaptır.

ne trollük yaptıracam birader adam td değil altyapı antrenörü

kupayı size riekerink vermedi ki samet aybaba olsa o da alırdı o kupayı.

• quote:

quote:

quote:

Bu nasıl bir olaydır ya sen git rekor bütçeyle takım kur Van Persie'ler Nani'ler havada uçuşsun ama en kötü sezonlarından birini yaşayan Galatasaray'a kupa kaptır olacak iş değil.

Winner takım olmanın zararları işte, elin altyapı uzmanına bile her koşulda kupa kaldırtabiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Winner takım olmanın zararları işte, elin altyapı uzmanına bile her koşulda kupa kaldırtabiliyoruz.

winner takımı ligde ve avrupada niye göremiyoruz.

malum bu sene fenerle aranızdak puan farkı lig sonuncusunun topladığı puandan fazlaydı

ki fenerin çeyrek finalde madara ederek elediği lazio dan 4 yemenizi hiç saymıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

winner takımı ligde ve avrupada niye göremiyoruz.

malum bu sene fenerle aranızdak puan farkı lig sonuncusunun topladığı puandan fazlaydı

ki fenerin çeyrek finalde madara ederek elediği lazio dan 4 yemenizi hiç saymıyorum.

Winner takımlarda dinlenmeye ihtiyaç duyar.

8 senedir CL yüzü göremeyen (bu sene 9 olacak, 10'a kadar yolu var) rakibi gibi loser rakipler için yaptıkları fazla bile.

Sen git 70 milyon euroya takım kur elin Bragası gelsin seni tokatlaya tokatlaya 4'lesin

Bragın bu işleri ya siz kim Avrupa kim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rüzgar.

quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

An itibariyle Şampiyonluk oranları değişti.

BJK 3.00-->2.10
    FB 5.00-->3.00
    GS 6.00--->25.00

Ama değişmeyen bir şey var o da Fenerbahçe'nin şerefli ikinciliği. Güle güle tepe tepe kullanın şerefli ikinciliğinizi

Beşiktaşlıyım ben
  • Teknik direktörü bu kadar önemsemeyin. Önemli olan oyuncular ile teknik direktör arasında ki ilişkidir. Bu adamın oyuncularla arası iyi deniliyor. Gerisi kuracağın kadroya bağlı. İyi kadro kuracaklarsa tamam Riekerink kalabilir. Ama kısıtlı kadro kurulacaksa kısıtlı kadrolarla başarılı olan hoca getirilmeliydi der o zaman eleştiririm.
  • Kurduğu kadrolar fena değildi bence. Sonuçta elinde ne varsa onu kullanmak zorundaydı. Umut Bulut'u sonradan bile oyuna almaması gönlümü fethetmişti Takımı olabildiğince genç oyuncularla doldurmalıyız. Bu adamın gençlerle arası gerçekten iyi.
  • Ben seviyom bu adamı, oyuncular antremanların zevkli geçtiğini söylüyolar, altyapıda çocukları eğittikleri sistemle yapıyolarmış iyi bişey
  • Riekering, Skibbe gibi olmasın, skib gibi bırakabilir

Manşetleri düşünemiyorum,

Siekering bıraktı
  • Gerçekten milletin kafasını anlamak bir hayli zor. Sanırım Avrupaya gidilemeyen, para olmayan, kadro olmayan sezonda 150 yaşındaki bir herife 2-3m euro verilmesi hoşlarına gidiyor. Dursun'un şimdiye kadar yaptığı tek olumlu iş bence
  • Saçma bir hoca getireceklerine bence fena bir tercih değil. Yeniçerilere karşı Sneijder, podolski gibilerin eli de güçlenir.

Ayrıca adam özveri ile çalışacak, kendini ispat çabası olacak. Göreve geldikten birkaç hafta sonra takımda olumlu yönde gelişmeler oldu. Top oynamaya başladık. Forvet, orta saha ve kanat transferiyle takım iyi seviyeye gelir.

Yahu 10 yıldan uzun zamandır ilk kez duran top organizasyonuna sahip gibi bir izlenim verdi takım.

Ben bir şans verilmesi taraftarıyım. Başkan ve serdar aziz'e verilen para ile fatih terim tehlikesi yüzünden kombine almayacaktım, şimdi bu adama bir şans vermek için kombineyi yenilemeye karar verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi oldu.
    adamın çene yapısı yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Saçma bir hoca getireceklerine bence fena bir tercih değil. Yeniçerilere karşı Sneijder, podolski gibilerin eli de güçlenir.

Ayrıca adam özveri ile çalışacak, kendini ispat çabası olacak. Göreve geldikten birkaç hafta sonra takımda olumlu yönde gelişmeler oldu. Top oynamaya başladık. Forvet, orta saha ve kanat transferiyle takım iyi seviyeye gelir.

Yahu 10 yıldan uzun zamandır ilk kez duran top organizasyonuna sahip gibi bir izlenim verdi takım.

Ben bir şans verilmesi taraftarıyım. Başkan ve serdar aziz'e verilen para ile fatih terim tehlikesi yüzünden kombine almayacaktım, şimdi bu adama bir şans vermek için kombineyi yenilemeye karar verdim.

Ağzına sağlık hashüsüm Rei ile takımda ki kıpırdanmaları fark edenlerin olması güzel. Zaten Şino bile Rei ile pas yapmaya başlamıştık diyor, oyuncularda hocayı benimsemiş performansları artmıştı. Selçuk bile iyi oynamaya başladı, hatta basında Selçuk'u devamlı övmesi bile oyuncu yönetimi ve psikolojisi hakkında deneyimli olduğunu gösterir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

50000 euroya gelip 3 ayda 900000 euroya cikmak. Adam hayatinin yukselisini yasadi tabi lig basladiktan 5-6 hafta sonra adami kovarlarken pesin pesin sampiyonluk ve turkiye kupasi primini de toplayip oder yollayip okan bulent cihat uclusunden biriyle anlasirlar. Ona da bir o kadar verirler. Kisaca gsnin teknik adam maliyeti bu sene 2.5 milyon euro diyebiliriz.

Zamanında reddetti benim görevim altyapı dedi şimdi ısrar edilince kabul etti paragöz değil kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Saçma bir hoca getireceklerine bence fena bir tercih değil. Yeniçerilere karşı Sneijder, podolski gibilerin eli de güçlenir.

Ağzına sağlık hashüsüm Rei ile takımda ki kıpırdanmaları fark edenlerin olması güzel. Zaten Şino bile Rei ile pas yapmaya başlamıştık diyor, oyuncularda hocayı benimsemiş performansları artmıştı. Selçuk bile iyi oynamaya başladı, hatta basında Selçuk'u devamlı övmesi bile oyuncu yönetimi ve psikolojisi hakkında deneyimli olduğunu gösterir.

Rie ile kıpırdanma olması doğal. Hamza ve özellikle Denizli le yazlık takım havasındaydık. Kondisyon nedir takım onu bilmiyordu. BU adam onu düzeltti. Yalnız takım kurgusu oyuncu tercihleri çoğu maçta kötüydü.. Aşabilir mi bu konuyu aşacağını zannetmiyorum. İnş. ideal 11 ve ideal düzen kurarsa bozmadan devam ederse başarılı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Kim ne derse desin doğru hamle.

Şu totem yapan adamı +layanlar GSli değil herhalde.

bu bölümde sadece gs liler + atıyor hocam
  • takımı bir süre ekonomik moda aldık anlaşılan. keşke bütün takımda maaş indirimi falan yapsalar.
  • Şu iyi oldu, doğru hamle yazanlar kasım ayında "defol git, hoca falan değil" yazacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Kim ne derse desin doğru hamle.

Şu totem yapan adamı +layanlar GSli değil herhalde.

bu bölümde sadece gs liler + atıyor hocam

Biliyorum, öyle olduğunu, ama millet adamın trollediğini anlamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Anlamıyorum takıma forvet defans melo gibi bir Ada'm ve bu hoca ile her türlü şampiyonluğa oynarız.. Bence başarılı olacak yeter ki düzgün kadro olsun ben hocayı beğeniyorum umutu kesip Podolski oynatması bile benim için yeterdi

Şu anda bize 2 santrafor 1 defansif orta saha bizim için mutlaka gerekli. Tek santrafor alırsan ve sakatlanırsa yine Umut'a kalırsak ayvayı yeriz.
    Bir adet Mario Gomez tarzı santrafor as olarak alınmalı. Bir tane de Elmander tarzı santrafor yedek için alınmalı. Umut da direk gönderilmeli. Gerekirse maaşının 2/3'ünü biz ödeyelim ama mutlaka gitmesi lazım. Tabi bunları yapacak bir yönetim maalesef yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.