Şimdi Ara

Aatif Chahechouhe nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tranafer gerçekleşmiş. Arkadaşlar, bu adam hakkında izleyenler yorum yapabilir mi ? Bize faydalı mı olur, zararlı mı ? Artıları nedir, eksileri nedir ? Yorumlarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +sı adı
    - si saçı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

+sı adı
    - si saçı

Anladım hocam.

• bence gayet faydalı olur,tipi ismi yaşı falan komik ama önyargılı yaklaşmayın

adamın her sene ulaştığı bir gol barajı var,minimum 10 gol atıyor kanat 10 numara ve yeri gelir forveti çiftler,lig tecrübesi de var,rotasyon için gayet iyi transfer,webo 2 olur bence

• Çok fazla çalım atmaya çalışırsa topu ayağından kaptırır . Fenerbahçe'nin seneye 10 numarası ve pas yollarındaki ilk ismidir . Diegodan sonra bu transfer iyi oldu .
  • bu da tuturmuş atıfı istiyo ya

Aziz agamız kıramadı sanırım herifi
  • şut çeken bir adam sıkışan maçta gelir 2 şut çeker maç kazandırır,deivid vardı ona benziyor şut stili ve oyun tarzı biraz.
  • yandex'e ne yazdınız da Aatıf geldi

bencede dalga geçiliyor fakat beklentinin üstüne çıkar gibime geliyor.faydalı olur ama yetmez yinede
  • bruma ve kerim frei deyince aklına ne geliyorsa aatıf'da o. pas atmayı sevmez amrabat'ın bir alt sürümü
  • Bu çöpü kaça aldık kendisine ne kadar verdik ?

Aziz denen loser artık bilgileri de saklamaya başladı kulübü iyice batırdıktan sonra tüyecek
  • Anadolu takimlarinda sonsuz kredisi oluyor bu oyuncularin. 10 ken calim atip kaybetse 11. Denemede calim atip gectiginde gol yaptiginda o basarili oldugu deneme konusuluyor. Buyuk takimlarda oyle degil. 2 kez top kaybettiği zaman kume dusen takimin copu yaftasi yapisir. Bizim futbol ulamasi raradtarlar anca ismi olan oyuncuya kredi verir. Kisaca işi cok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

+sı adı
    - si saçı

Bi nevi Johnny Sins

Eğer düzenli oynarsa 10-13 arası gol 8-10 arası asist bekliyorum Aatıf'tan. Kanatta ve ikinci forvet olarak oynayabilir. Rvp-Aatıf ikilisi iyi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

yandex'e ne yazdınız da Aatıf geldi

bencede dalga geçiliyor fakat beklentinin üstüne çıkar gibime geliyor.faydalı olur ama yetmez yinede

şampiyonlarligi soundtrack yazdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

bruma ve kerim frei deyince aklına ne geliyorsa aatıf'da o. pas atmayı sevmez amrabat'ın bir alt sürümü

Aatıf ikisinden de daha skorer bir oyuncu. Fizik olarak daha güçlü. Daha delici, golü koklayan bir isim. Aynı tip oyuncular değiller.
  • ruhuyla oynayacak bir adam, gerisi teferruat.
  • alperden farki yok ama su durumda daha iyisi gelemez, ben sevindim acikcasi
  • Türkiye liginde gol kralı olmuş bir adamı Amrabatla falan bir tutmak doğru olmaz, çok etkili driplingleri var, tekniği iyi, şutları iyi, pas alışverişide fena değil. Kalitesi iyi ama ne katkı verir bilinmez, kağıt üstünde çok mantıklı bir transfer.
  • 3 yıldır bu adam için sivas maçlarını izliyorum. gelmesine çok sevindim. her ne kadar rotasyon olur falan gibi düşünülsede formayı söke söke alır atıf.
  • Küçük takımın büyük topçusu, boş boş methiyeler düzmeye gerek yok, sezon sonu arkasına teneke bağlanıp yollanır. Bilmesek adamı Bale diye yutturacaksınız.

• Kimsenin Bale dediği yok, Türkiye ligi için iyi bir altarnatif, hiç birşey yapmamışsa Sivas gibi sıradan bir takımda gol kralı olmuş bir adamı bu kadar küçümsemeye gerek yok. Webo'yu da Volkan Şen'i de küçümsediler, dünya para vererek alınan adamlarıda gördük, illa isminin Nani olması gerekmiyor adamın iş yapması için..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.