Şimdi Ara

iPhone 6s+ ve S7 edge takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün 1 haftalık vodafondan alınma s7 edge ile 6 aylık iPhone 6s plus'umu takas etmek istediğini söyledi aklımda etmek var ama pişman olurmuyum? S7 edgede hoşuma gidiyor gibi performans vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hic mantikli degil

• d0nut kullanıcısına yanıt
    Ne anlamda biraz bilgi verebilirseniz

• 1 sene sonra takasla 2 tane S7 Edge alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

Ne anlamda biraz bilgi verebilirseniz

Dedigim tabi ki ticaret anlaminda. Sonucta zevkler tartisilmaz. S7 edge de gerek tasarim gerek donanimsal acidan gayet iyi bir telefon. Fakat elma logosu degerini korurken adroid telefonlar gun gectikce degerlerini kaybederler. Bu da -telefon Samsung oldugu icin o firmadan yola cikiyorum- Samsung'un yilda onlarca model cikarip, iyi telefon segmentlerinin surekli yer degistirmesinden kaynaklaniyor.

Şuan acaip kararsızım telefonun 1 haftalık olması beni cezbediyor ama 5 yıldırda ios kullanıyorum

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Sana soyle soyleyeyim; elimde 2 senedir bir android cihaz var ve telefonun son demlerindeyim. Artik beni at diyor ve hicbir sekilde onarmanin bir yolu yok cunku indirdigin uygulamalar guncellendikce telefonun artik yetersiz kaliyor. Bende eylul ayini iPhone 7 tanitimini bekliyorum. Beklentilerimi karsilamaz ise 6s almayi planliyorum. Sonucta ortalama bir androidi 1 yili uzatmali 2 yil kullanabilirken, iphone ile 3-4 yillik bir plan rahat yapabilirsin.

Sağolun hocam yardımlarınız için takas etmekten vazgeçtim

• hayatının hatasını yaparsın
  • Sayın arkadaşlar biraz konu dışında olacak ama babama iphone 6 almayı düşünüyorum kaç yıl idare eder? Bir sorum da internette bulunan pdf, word excel dosyalarını aynı androiddeki gibi direk indirip açabiliyor muyuz?

• 2 aylık S7 edge cihazı 400 lira kayıpla satıp iPhone 6s Plus'a geçtim. Başka söze gerek yoktur sanırım. Cihazın hiç bir problemi yok fakat uygulamaları kullanırken yaşanılan performans düşüklüğü bir müddet sonra problem çıkarıyor. Yoksa touchwizde veya androidde eski sıkıntılar yok fakat uygulamarın uyumsuzluğu hayatı zehir edebiliyor bazen.
  • panter20 kullanıcısına yanıt
    Bahsettigin dosyalari acarsin. Telefon konusunda baban iPhone 6 yi yillarca cok rahat kullanabilir, ama imkanin varsa 6s oneririm tabi ki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.