Şimdi Ara

Emre Mor en iyi 5 genç futbolcu arasında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya'nın Welt Am Sonntag gazetesinin "yüksekten uçan nesil" başlığı ile verdiği haberde Emre Mor Avrupa Şampiyonasında ki en çok parlayan 5 genç yıldızdan birisi olarak gösterilmiş.

Borussia Dortmund'a transfer olması Emre için ve milli takımımız için en iyi tercih oldu. Zira Dortmund bu konuda dünyanın en iyi 3 kulübünden birisidir benim gözümde. Tabi ilk sırada Porto var. Emre'nin ayağına top çok yakışıyor ve henüz yaşı çok genç. İleride iyi işler yapacağız milli takımla ve bunda ki en büyük etken emre olacak kesinlikle.

İlk 5 arasındaki diğer genç yıldızlar:

- Joshua Kimmich(Almanya-21)
    - Raphael Guerreiro(Portekiz-22)
    - Renato Sanchez(Portekiz-18 *Emre'den sonra benim favorim bu. Gerçekten harika bir futbolcu olur. Bayern Münih'de oynuyor şu an)
    - Breel Embolo(İsviçre-19)

• Bayern Münih'te falan oynamıyor. Sadece transfer oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Bayern Münih'te falan oynamıyor. Sadece transfer oldu

E transfer olmuş işte. Oynuyor yani . Oynuyor derken elbette bütün maçlara ilk 11 de çıkacak demiyorum. Ronaldo'da çıkmıyor tüm maçlara 1 sene içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zielbewusst

quote:

E transfer olmuş işte. Oynuyor yani . Oynuyor derken elbette bütün maçlara ilk 11 de çıkacak demiyorum. Ronaldo'da çıkmıyor tüm maçlara 1 sene içinde

Daha futbol oynamadı Bayern'de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zielbewusst

quote:

Daha futbol oynamadı Bayern'de

Oynayacak

• Zielbewusst kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gel futbol cahili gel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RakiBalikKavun

gel futbol cahili gel :D

emre'nin iyi olduğunu zaten 2. hazırlık maçı slovenya maçından itibaren farkettim,euro 2016 konusunda ilk hırvatistan maçı dahil tüm maçlarda niye 11'de değil diye yazdım zaten
  • Renato Sanchez topçu falan değil
  • Embolo gordugumuz kadariyla vasat bir oyuncu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    5 sene icinde degeri en az 40m olur.

• Ben izlemedim ama 25m a transfer olmuş. O yasta 25m veriyorlarsa kötü olmasi imkansız.

• Renato Sanchez ve Breel Embolo milli takımda pek iyi performans vermediler şimdiye kadar. Bizim çocuk daha iyiydi onlara göre. Kendine bakıp gelişirse çok çok daha iyi yerlere gelir Emre. Sanchez ile Embolo'yu da tokatlar çok rahat.
  • Sanches ve Kimmich çok çok iyi oyuncular. Kimmich iki yönlü orta saha, Renato'nun hücum yönü ağır bassa da o da oyunun iki yönünü de çok sağlam oynuyor. Kimmich'e yeni Kroos gözüyle bakılıyor. Emre Mor'un bunların arasında gösterilmesi bizim milli takım için umuttur Nuri gibi olmaz umarım.

• Renato'nun kumaşı çok sağlam. Embolo balon gibime geliyor. Şu 5 isimden Renato ve Emre olur olursa.

• Kimmich de kimmiş ilk defa duydum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre'nin yolu açık olsun inşallah.Renato sanches geleceğin çok büyük yıldızlarından biri olacak,hem mental hem de teknik olarak büyük bir potansiyele sahip,izlemesi büyük keyif hakikaten.

• renato çöp diyen lütfen ama lütfen futbol izlemesin
  • jaguarr1903 kullanıcısına yanıt
    Yukarida bir arkadaş renato sanches icin topcu degil diyordu.

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Borussia Dortmund'un oyuncusu. Almanlar kendisinden cok sey bekliyor gelecek adına.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.