Şimdi Ara

Topuk Yaylasına Giden Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Topuk yaylasına gitmeyi düşünüyorum şu hazırlık maçları için.Ama daha önce gitmedim.Biletli filan mi izleniyor orada bişey ödemek zorunda mıyız?Ya da sadece topuk yaylasında kalanlar mı izleyebiliyor?

• ben gittiğimde futbolcu falan yoktu ama izlemek için bilet lazım olduğunu sanmıyorum. büyük saha apaçık ortada isteyen izleyebilir.
  • Daha önce gitmiş biri olarak sana anlatayım. Bilet vb. şeyler almıyorsunuz antrenman sahasının çevresine tel örgü çekmişler tel örgünün arkasından izliyorsunuz. Daha sonra futbolculardan isteyenler tel örgülere geliyor ordan fotoğraf çektirebiliyorsun. Şu sıralar gidilmesini hiç tavsiye etmem çünkü Düzce- Kaynaşlı otobanından sonra yol bakım olduğu için zoraki çıkış var. Bütün otoban Bolu dağının eski yolunu kullanıyor ve inanılmaz bir trafik söz konusu. Aklı başında hiç kimse zorunda olmadıkça o tarafa geçmesin.
  • Tesis futbol takımının kamp yaptığı sırada misafir konaklamasına kapalı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brand*

Daha önce gitmiş biri olarak sana anlatayım. Bilet vb. şeyler almıyorsunuz antrenman sahasının çevresine tel örgü çekmişler tel örgünün arkasından izliyorsunuz. Daha sonra futbolculardan isteyenler tel örgülere geliyor ordan fotoğraf çektirebiliyorsun. Şu sıralar gidilmesini hiç tavsiye etmem çünkü Düzce- Kaynaşlı otobanından sonra yol bakım olduğu için zoraki çıkış var. Bütün otoban Bolu dağının eski yolunu kullanıyor ve inanılmaz bir trafik söz konusu. Aklı başında hiç kimse zorunda olmadıkça o tarafa geçmesin.

Abi yapma ya cumartesi memlekete gidicektim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• antreman sahası boşken maç bile yapabilirsin. orada tribünler var kafana göre otur izle 2 tane saha vardı yanlış hatırlamıyorsam.ancak arkadaşın dediği gibi o yokuşu çıkmak tam bir işkence
  • Gittim ama hemen TOPUKladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosnali23h

Gittim ama hemen TOPUKladim

• Değil hazırlık maçı, tv den kazandığımız maçın özetini bile izlemem şu vitor ve çetesi varken.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.