Şimdi Ara

Star Craft 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World of Warcraft: The Burning Crusade'in piyasaya sürülüş kutlamalarında, Blizzard Entertainment'den Itzik Ben Bassat'ın açıklamaları kafaları karıştırdı. StarCraft oyuncusu olduğunu söyleyen Itzik Ben Bassat yeni bir StarCraft üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Bu oyun büyük bir ihtimal serinin 10. yıl şerefine 2008 yılında çıkacak ve bize göre StarCraft 2 olacak.

Ayrıca GosuGamers sitesinde yer alan bir habere göre de StarCraft 2 Şubat'ın sonu Mart başında duyurulacak.

• starcraft mmorpg olarak çıkacağını duydum ve 2009 da
  • nerden duydun bunu
  • Hey gidi starcraft. Starcraft : Broodwar yüzünden okulum 1 sene uzamıştı zamanında Ama starcraft 2 nın eskı starcraftın verdıgı tadı verıceıne ınanmıorum acıkcası. Nedense devam oyunlarında bir önceki serisinden artı yanı genelde sadece grafik ve yapay zeka oluyor.
  • gameworld dergisinde sadece starcraft değildiaobloda aynı şekilde
    quote:

Orjinalden alıntı: -R.N.C.D.N.C-

nerden duydun bunu
  • çok inanmak istiyorum umarım doğru çıkar
  • İNŞALLAH
  • tam bir star craft hastasıyım inşallah çabuk çıkarrrrrr
  • yıllardır SC2 geyiği yapmaktan yorulmadınız mı? blizzard açiklarsa çikar işte böyle şuymuş buymuş vb gereksiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mad.Butcher

Hey gidi starcraft. Starcraft : Broodwar yüzünden okulum 1 sene uzamıştı zamanında Ama starcraft 2 nın eskı starcraftın verdıgı tadı verıceıne ınanmıorum acıkcası. Nedense devam oyunlarında bir önceki serisinden artı yanı genelde sadece grafik ve yapay zeka oluyor.

bence aynı tadı yakalamak için bu kadar uğraşıyolar. (10 yıl) :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mad.Butcher

Hey gidi starcraft. Starcraft : Broodwar yüzünden okulum 1 sene uzamıştı zamanında Ama starcraft 2 nın eskı starcraftın verdıgı tadı verıceıne ınanmıorum acıkcası. Nedense devam oyunlarında bir önceki serisinden artı yanı genelde sadece grafik ve yapay zeka oluyor.

çok haklısın. adamlar grafiğe çok pis dalıyolar. Oyunun Eğlence faktörünü unutuyolar. Bu sıralar çıkacak oyunların bence parmakla sayılabilecek kadar azı bir kaç yıl sonra oynanacak. ama eski oyunlar öle değil. 10 yıldır usanmadan, tadını kaybetmeden oynanan oyunlar var.
  • bugün okuduğum 2 ci blizzard efsanesi haberi umarım fake değildir
  • starcraftın yerini tutmayacağı kesin...broodwar ın yerini starcraft2 de gelse starcraft108988413 de gelse tutmaz..
  • Bu oyunun çıkmasını çok bekliyorum
  • hocam starcraft efsanedir yaaaa
  • valla blizzard hiç bir devam oyununda diğer firmaların düştüğü hataya düşmemiştir
    diablo 1 süperdi diablo 2 daha iyi oldu
    warcraft serisi aynı şekilde
    bence diablo 3 ve sc 2 de cıkıcak ve ortalıgı sallıycak
    ayrıca benim okuduklarımdan diablonun mmorpg sc nin rts olacagı yönündeydi hayırlısı :)
  • Bence de bu oyun dünyasında iki büyük firma var. Bethesda ve Blizzard.
    Adamlar para basalım diye 6 ayda bir oyun çıkarmıyorlar.
    3-4 yıl bekleyip sağlam, efsane oyunlar çıkarıyorlar. Emek kokuyor.
  • starcraft 2 çıkarsa walla bomba gibi düşer piyasaya.... binlerce kişi kuyruga girer oyunu almak için...

blizzard işini biliyor, beklemedeler şu an. bir günde milyonlarca para kazanırlar. kesinlikle starcraft 2 çıkacak.

ADUN TORIDAS!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirgiz -- 23 Mart 2007; 18:24:03 >
  • Devam oyunları iyi olmuyor demiş arkadaş, aslında haklı, ama söz konusu Blizzard olunca işler farklı oluyor. Bunu Warcrafttan biliyoruz. Warcraft I harikaydı. Warcraft II daha iyiydi. Warcraft III yeni bir dönem başlattı. Blizzard çıkartırsa tam çıkartır.
  • ben asıl diablo3 ü bekliyorum ama wow varken çıkartmaz blizzard
    wow un modası geçince ancak diablo 3,starcraft 2,warcraft 4 gibi oyunlara döner.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.