Şimdi Ara

Mobil web site / android uygulama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Androidde uygulama nasıl yazılır bilmiyorum, açıkçası pek nimeti olduğunu da düşünmüyorum. Html, css bilgim var. Basit jquery uygulamaları da yazabiliyorum. Android uygulama için, web tasarımı gibi yapsam, tamamen mobilde görünecek biçimde ayarlasam bunu uygulama haline getirebilme şansımız var mı?

Yani adam uygulamaya tıklayınca benim tasarladığım site gözüksün

Bu arada internetteki "ücretsiz" adı altında android uygulama yapan siteleri tavsiye etmeyin. Öyle yerlere pek güvenmiyorum, içine her şey yerleştirebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Pirumar

Androidde uygulama nasıl yazılır bilmiyorum, açıkçası pek nimeti olduğunu da düşünmüyorum. Html, css bilgim var. Basit jquery uygulamaları da yazabiliyorum. Android uygulama için, web tasarımı gibi yapsam, tamamen mobilde görünecek biçimde ayarlasam bunu uygulama haline getirebilme şansımız var mı?

Yani adam uygulamaya tıklayınca benim tasarladığım site gözüksün

Bu arada internetteki "ücretsiz" adı altında android uygulama yapan siteleri tavsiye etmeyin. Öyle yerlere pek güvenmiyorum, içine her şey yerleştirebilirler

HTML PHP kodlarla web işleri koşturan kardeşime öncelikle selam olsun, aynı durumdayız. Aynı şeyler kafamızdan geçiyor. Eğer bir sitenin uygulamasını yapacaksan mobil sürümü hazırlayıp, yayınlayabilirsin. Gayette basit ve güzel olur. Ama iş oyun yapma tarzında olunca, öğrenmek zorundasın, zorundayız :D

*Yardımcı olabileceğim bir şey varsa pm atabilirsin.

Başarılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.