Şimdi Ara

Jose Rodriguez Mainze Transfer Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mainz, Galatasaray'dan Jose Rodriguez'i transfer ettiğini açıkladı.

Jose Rodriguez Mainze Transfer Oldu

• Yönetimde kafa 0 . Verdiniz Donka 2.5 katkı 0 bu adamı bedava aldınız oynatmadınız takımda dikine oynayan kaç adam varki işin ekonomik tarafıda bu adamı geliştirip 5 6milyonu euroya satmak çokmu zordu ?
  • Bu cocuğa çöp diyenler görecekler. Bu adamdaki potansiyel ilk maçta anlamıştım.Sorumluluk alıyor ama yanlış mevkide oynadığı için top kayıpları yapıyor. Selçuk gibi yana geri oynayıp istatistik kasmıyor diye adama çöp dediniz.Top kaptırdı çöp dediniz. Selçuk kaç seneden beri dikine oynamıyor çocuk her oyuna girdiğinde topla kat edip ceza sahasına girdi.Kendine tam güveni olmadığı için hep pas vermeyi tercih etti.Şut çekmekten korku taraftar yüzünden...Adamı sağ kanatta oynatamadan gönderdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ispanyaya falan gitseydi, orta seviye takımlarda çok da güzel kendisini gösterirdi bu çocuk. ileride ah keşke satmasaydık deme potansiyelimiz olan birisiydi ne yazık ki.
  • Geçmiş olsun. Bu adamda ki potansiyeli görmeyen futbol konuşmasın. Mevki ve tarz olarak benzemesede Ribery de ki pişmanlığı yaşayacağız.
  • Cok beklentim vardi benim de ama yanlis yerde oynattik üzerine gitmedik olmadi yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk ve Donk dışında orta saha oyuncumuz kaldı mı?

Sneijder ofansif orta saha o yüzden saymıyorum.
  • Üzücü.
  • 2 civarı bonservis alındıysa çok iyi transfer. Ne kadar potansiyelli olsa da bizde göstermesi imkansızdı.
  • Dikine oynayan tek orta sahaydı. Bence iyi adamdı sadece yanlış zamanda geldi. Oynamayan kadroya Messi'yi koy o da kendini gösteremez.
  • Defans halloldu gibi birşey bizim takımda Linnes Semih(Chedjou) Serdar Telles şimdi orta sahaya takviye yapılması lazım bir kanadı podolskiye bir kanadı brumaya forvete bir yabancı forvet al sinan ile değişmeli oynat
  • Takımdaki üç antrenör de potansiyeli göremedi, siz gördünüz dimi beyler, bizdeki performansına bakarsak gitmesine sevindim. Laf attığınız Selçuk çıkıp bunun girdiği kaç maçta takım ne hale geldi gördük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Selçuk ve Donk dışında orta saha oyuncumuz kaldı mı?

Sneijder ofansif orta saha o yüzden saymıyorum.

kiradan gelecek jem salih oğuzhan umut birhan saymazsak yok
  • İş yapar orada. Yanında Selçuk yerine iyi bir dos ile oynayınca parlardı bu çocuk esas. Sizdeki sistemsizlik onu da yuttu tabii haliyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birlo Emre Jose gitti işe yaramaz Selçuk ve Donk kaldı sadece.
  • Rodriguez Galatasaray'ın seviyesinde bir oyuncuydu, tam bir wonderkid, Ispanya 21 yaş altı milli takımında adamın 20 maçı var, yani boru değil bu adam, ama onu alma kararı alan adamın aklını seveyim. Rodriguez'in neresi dos? Adam bildiğin normal orta saha, defansif özelliği yok, yumuşak bir adam, birde onu defansif özelliği olmayan bir adamın daha yanına koyuyorsun (Selçuk), sonuç herkes orta sahayı otoyol geçer gibi geçiyor, sonra da "rodrogoz koto" eeee tabi kötü arkadaş Rodriguez'e ver Alex Song'un defansif özelliklerini, sonra da izle bakalım orta sahamızı geçiyorlar mı

Yeter artık senelerden beri futbol bilen bir adam gelmedi şu Galatasaray'a, orta sahayı defans oynatıyorlar forveti orta sahaya koyuyorlar, sol kanadı sağaya monte ediyorlar, sağ beki sağ açık yapıyorlar YETER
  • Yerli fetişisti ırkçı güruha kurban giden saf yetenek.

Gitsin kurtarsın kendini.
  • Allah rızası içinbirisi söylesin bu adam bu sene ne oynadı?Çöp ötesi bit topçu mainzdan ispanya lig b ye anca gider.. Galatasaray taraftarındaki bu fetiş durumu anlamakta güçlük çekiyorum.yanbacı olsun genç olsun çöp olsun baştacı ederler..
  • iyi işte bir çöp'ten daha kurtulduk.
  • Gitmesi iyi oldu. Tamam takıma alışamadı çok oynamadı ama yaptığı hataları altyapıdakıler yapmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.