Şimdi Ara

YENİ EVLENENE EV SİNEMA SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. evimi dizdim tvlerimi aldım 55 er inchlik . şimdi ihtiyacım olmasada 5.1 sinema sistemine ihtiyacım var . bakındım netten ama anlamıyorum pek. dali nin magnatın hoparlörleri falan var mediada harman kardon var set ama dediğim gibi anlamıyorm ve dinleyecek bir yerim yok adanadayım buralarda yok dinleyipte alabileceğim. bana 5 bini aşmayacak SİNEMA sistemi önerebilir misiniz? amfi ve hoparlörüyle bir takım oluşturacak. yoks aksi takdirde
    linteki sistemi alacağım . önerilerinizi bekliyorum.

not : amfi 4K destekli olabilir . marka fanlığımda denon ve pioneerdir . tabiki her markayı değerlendirirm. teşekkürler

• Hocam 1-2 sene sonra çocuk yapınca ev sinema sistemi büyük sorun oluyor tüm sistemi kaldırıp çocuğun 4-5 yaşına gelmesini bekliyorsun eğer ileride çocuk düşünüyorsanız ona göre yatırım yapın bizzat ben yaşadığım için yazıyorum ben sinema sistemini satıp soundbar almak zorunda kaldım yani yatırım yaparken bunları dikkate alın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    valla en az 5 sene diye düşündük çocuğu ama bilmiyrom kısmet tabi . :D
  • up
  • Selamunaleykum

Adana'da isen işin zor
    Linkteki sistem ve benzerleri hazır sistemlerdir . Şekli güzel ama performans,kalite, baglanabilirlik,guncel formatları destekleme bakımından zayıftır. Hele muzikte.Bende heco 502 set ve onkyo 626 avr var. Dinlemek istersen musait bir zamanda beklerim inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***radyo*** -- 29 Haziran 2016; 19:48:06 >
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    aleykum selam hocam :) evet işim zor. sonyi övmüşleri görünüşüde fena durmuyor hani. valla hecoya baktım çok büyük duruyor benim yerim yok okadar tıklım tıklım oldu heryer. bide bana bu hifi sınıfı ses sistemleri güzel ses veriyor ama sinema olayından uzaklar gibime geliyor. doğrumu acaba ?
  • Hocam bisey sorabilir miyim size

• ramo.o.o R kullanıcısına yanıt
    buyrun
  • Sinema ve müzik farketmez, ikisinde de hazır sistemlerden daha iyidir. Profesyonel kullanıcıların hemen hepsi avr+pasif hoparlor kullanır. En azından benim bildiklerim...

• ucuß3 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam sistemi kurmayı düşündüğün oda kaç m2 ? sistemden beklentin nedir ? bütçen nedir ? 2.el düşünürmüsün ? atilla abi güzel bir teklif yapmış kendisi bu konuda tecrübelidir oda elinden geldiğince yardımcı olacaktır
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    60 m2 salon ama odaya yaymayacağım yarısı yemek kısmı yarısı oturma kısmı olduğundan onu oturma kısmına kurmak istiyorum. valla 2. el çok temizse temizliğinden eminsem alırım ama sıfır tercihimdir.
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    hocam ne yaptın ne 15i ? ozaman odayı ben 300 bin tl ye mi mal etmeliyim ? :)) 27 bine thx sistem diziyorlar sinema odasına . focal sib 5.1 önerisi aldım ***radyo*** nickli abimden. ona göz atacam .

logitech z5500 ü ben baba evinde salona kurmuştum ki onuda 50 m2 ye yaymıştım deli divane etmişti evi . en kötü z906 alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 30 Haziran 2016; 14:53:05 >
  • Düşünürseniz yeni sisteme geçtiğim için eski sistemimi elden çıkarıyorum ve tertemizdir.
    Polk audi tsı 400 * 2
    Polk audio tsi 200 * 2
    Polk audio cs20 center
    Jamo 100 bass
    Pioneer vsx 921 7.1 amfi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazfatih -- 1 Temmuz 2016; 20:07:08 >

• beyazfatih B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim güzel sistem ama towerları koyacak yerim olmadığından raf tipi veya onun bir büyüğünü (tam adını bilmiyorum ama attığınız resimdeki standda duranlar kadar ) yerim var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.