Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verilere bakmadan 3/1,3=2,3 Kişi Başına gelir 2,3den fazla artıysa taktir edecekmisin
    Burda anti propaganda yaptığının tam tersi kadar çaba sarf edecekmisin.
    Yoksa Ordaki rakamda yanlış deme kolaylığına mı kaçaksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

arkadaşlar bende z506 var 5+1. PIONEER (S-ES3TB) alsam bağlayabilirmiyim. verim alırmıyım ona göre alıcam.

BEnde düşünüyorum ama "Bu ürünün kutusu hasarlı olup" ibaresi beni korkutuyor açıkcası Hasarı öğrenme durumumuz varmı acaba ?
  • quote:

arkadaşlar bende z506 var 5+1. PIONEER (S-ES3TB) alsam bağlayabilirmiyim. verim alırmıyım ona göre alıcam.

ohm faktörü var. anfi bence kaldırmaz. z906 mıydı neydi. en üst versiyon olsa kaldırırdı ama gene de ohm falan tutmalı. sizin hoparlor bence az kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

quote:

ohm faktörü var. anfi bence kaldırmaz. z906 mıydı neydi. en üst versiyon olsa kaldırırdı ama gene de ohm falan tutmalı. sizin hoparlor bence az kalır.

bu hoparlor sadece hoparlor değil mi hocam uydu yani öyle diyim yanlıs tarif etmiyorsam herhangi bir cıkısı yok optik rca gibi. düz iki kablo girişi olanlardan sanırım değil mi ? onu bi öğrenseydim duruma göre alıcam :D diğer aldıgıma bağlarım
  • quote:

quote:

quote:

bu hoparlor sadece hoparlor değil mi hocam uydu yani öyle diyim yanlıs tarif etmiyorsam herhangi bir cıkısı yok optik rca gibi. düz iki kablo girişi olanlardan sanırım değil mi ? onu bi öğrenseydim duruma göre alıcam :D diğer aldıgıma bağlarım

aynen öyle. 2 tane lehimli + - uclu kablo ile geliyor. sen decodere baglıyorsun. dikkat et tanesi 120 w yazıyor. kücük bir amfiye baglarsan yakarsın. gücü yetmez. z506 toplasan herşeyiyle 120 w :P

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynen öyle. 2 tane lehimli + - uclu kablo ile geliyor. sen decodere baglıyorsun. dikkat et tanesi 120 w yazıyor. kücük bir amfiye baglarsan yakarsın. gücü yetmez. z506 toplasan herşeyiyle 120 w :P

ne 120 si 75w anasını ağlatır benimkinin. en güzeli bunu alıp s-21w bulmak.

• Bahsedilen PIONEER (S-ES3TB) HOPARLOR'ü TV ile veya PC ile kullanabilmek için başka hangi cihaza ihtiyaç var arkadaşlar?
  • Daha 2 hafta önce anneme telefon bakıyoruz.Samsung a3 alacaz vatana bakıyorum 1100 teknosaya bakıyorum 1270 kusur. Şimdi bu durumda ben mi kapatayım mağazaları? Bu sadece bir örnek.Yıllardır aynı terane.Bir şey alcak oluyorum,bakıyorsun piyasaya teknosa da hep piyasa fiyatının üstü. Hep böyle ama hiç saşmadı yıllardır. Zaten kim gidip alıyor bunlardan o da ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Bahsedilen PIONEER (S-ES3TB) HOPARLOR'ü TV ile veya PC ile kullanabilmek için başka hangi cihaza ihtiyaç var arkadaşlar?

5 kanal anfiye ihtiyacınız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Bahsedilen PIONEER (S-ES3TB) HOPARLOR'ü TV ile veya PC ile kullanabilmek için başka hangi cihaza ihtiyaç var arkadaşlar?

hocam sabahtan beri yukarıda konustuklarımız gecerli. amfi. decoder tarzı bir cihaz almalısınız. eski pioneer teyp falan varsa 5.1 cikisli o da isinizi görür. son filmleri falan izleyecem derseniz iyi bir decoder-amfi cihaz almanızı öneririm ki 1500 tl civarı sıfırları.
  • catalyst kullanıcısına yanıt
    Futbol takimi tutar gibi parti tutanlardan dolayı bu hallerdeyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar.
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    Ben aldim hocam Kahramanmaras Piazza Avm'deki magazadan 117.70 Tl'ye. 3 adetti 2 kaldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

http://www.teknosa.com/urunler/800023570/pioneer-s-es3tb-hoparlor
    Az önce bunu aldım hayırlısı..

Tv ye bağlayıp kullanmayı düşünüyorum umarım anfi falan gerekmez

hocam decoder almanız şart. :( anfili decoder işinizi görecektir.

fiyat olarak çok uygun
    ne dersiniz alalım mı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

http://www.teknosa.com/urunler/800023570/pioneer-s-es3tb-hoparlor
    Az önce bunu aldım hayırlısı..

Tv ye bağlayıp kullanmayı düşünüyorum umarım anfi falan gerekmez

hocam decoder almanız şart. :( anfili decoder işinizi görecektir.

fiyat olarak çok uygun
    ne dersiniz alalım mı.

ikinci el temiz z5500 alın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: benliharun

Ben aldim hocam Kahramanmaras Piazza Avm'deki magazadan 117.70 Tl'ye. 3 adetti 2 kaldi.

eyvallah
  • Var mı 65" tv?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.