Şimdi Ara

AIDA64 artık Sailfish platformunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistem bileşenlerini detaylı bir şekilde öğrenmenizi sağlayan AIDA64 yazılımı, bu hafta itibariyle yeni bir platforma daha adımını atıyor. Mobil dünyanın mütevazi işletim sistemi Sailfish OS, artık AIDA64 uygulamasına kavuştu.

Önceki MeeGo projesinden ayrılan Nokia mühendislerinin kurduğu Jolla girişimi, Sailfish OS adında yeni bir mobil işletim sistemi ile akıllı telefon pazarına giriş yapmıştı. AIDA64 desteği ile birlikte Sailfish cihazları da donanım bileşenleri gerçek zamanlı olarak görebilecek. Ayrıca özel bir widget ile gerçek zamanlı veriler ana ekrandan da takip edilebiliyor. Uygulama Sailfish uygulama mağazasından indirilebiliyor.

Ayrıca Bkz.Futbol oyunlarına Türk yorumu

Sailfish OS yanında uygulamanın Android sürümünde de güncelleme yapıldı. Güncelleme ile Android N desteğinin iyileştirilmesi, Vulkan arayüzü desteği, LCD panel bilgilerini görebilme, Mali grafik birimleri için voltaj ölçümü, PowerVR SGX grafik birimi frekans bilgisi gibi yenilikler ekleniyor.

Masaüstü tarafındaki AIDA64 v5.75 sürümünde ise Intel Kaby Lake ve Broadwell-E/EN/EP/EX işlemciler için hızlandırılmış 64-bit benchmark testleri, AMZ Zen işlemciler için geliştirilmiş destek, Kingston SSDNow UV400 SSD desteği, AMD Polaris ve Nvidia Pascal  mimarilerine destek şeklinde yenilikler var.

Bağlantı linklerine buradan ulaşabilirsiniz

• Birde sailfish yuklu telefon tablet gorebilseydik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    keşke
  • Keşke yaygınlaşabilse. Aktif olarak desteği devam eden gerçek zamanlı multitask yapabilen tek mobil işletim sistemi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Keşke yaygınlaşabilse. Aktif olarak desteği devam eden gerçek zamanlı multitask yapabilen tek mobil işletim sistemi.

BlackBerry 10 dan haberiniz yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Keşke yaygınlaşabilse. Aktif olarak desteği devam eden gerçek zamanlı multitask yapabilen tek mobil işletim sistemi.

BlackBerry 10 dan haberiniz yok sanırım.

Yazımda aktif olarak desteği devam eden dedim. BlackBerry Android'e geçti ve bu cihazlara olan destek de bitti artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hayir, hala BlackBerry 10 cihazlarin satisi ve destegi devam ediyor ve yakinda 10.3.3 guncellemesi verilecek, ustelik yuksek guvenlik guncellemeleri icerecek. 2018 de de 10.4 surumunu yayinlayacaklar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.