Şimdi Ara

1400-1700 arası bulabileceğim en iyi telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tam bi telefon buluyorum şu şu özelllikleri kötü diyor birisi bende sinir olup vazgeçiyorum 1400-1700 fiyat aralığında bulabileceğim en iyi telefon nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyali4343 -- 28 Haziran 2016; 13:23:47 >

• Kardesim bende bikac gun once bu durumdaydim her telefona bi sey diyolar millete bakarsan telefon alamazsin bence g4, note 4, a7 2016 birini sec.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Red

Kardesim bende bikac gun once bu durumdaydim her telefona bi sey diyolar millete bakarsan telefon alamazsin bence g4, note 4, a7 2016 birini sec.

hocam peki galaxy s6 hakkında ne düşünüyorsunuz? dediklerinize birde bunu ekleyin bu 4 ü arasında kalmıştım bende işte.
  • Sony Xperia Z3+ ile Huawei Honor 7 yi de ekleyin o zaman araştırmalarınıza :)

5 yıl samsung kullanıcısı olarak samsung önermiyorum. arayüzün ve kendi uygulamaların sürekli rami şişirmesi vs birçok sıkıntıları yüzünden artık samsung önermem. tamamen kişisel görüşümdür, son karar senin.

Sony'yi de arayüzü nedeniyle sevmiyorum ama kullanıcılar gayet memnun o yüzden önerdim.

Huawei Honor 7 modelinin kullanıcı yorumları ;http://forum.donanimhaber.com/m_115682947/tm.htm genel olarak alan memnun. 1300 liraya nerde çıkmış bu özelliklerde 2016 model telefon.

LG G4 ü de TR garantili almaya çalışın alacaksanız. olası sorunlarda sıkıntı yaşamamanız için.

• Valla benim oyle aham saham bilgim yok ama bu telefonlarla ayni fiyata geliyorsa alinir epey sitesinden cok guzel karsilastirma yapiliyo bi bak ona bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.