Şimdi Ara

KAP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcular Sercan Yıldırım, Furkan Özçal ve Bilal Kısa'nın sözleşmelerinin feshedildiğini KAP'a bildirdi.

Galatasaray Sportif AŞ'nin KAP'a yaptığı bildirim şu şekilde:

"Profesyonel futbolcularımız Furkan Özçal, Sercan Yıldırım ve Bilal Kısa ile sözleşmelerimiz karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

• Serdar Aziz + 3 futbolcu denince gelen tepkilerden korkan yönetim aklısıra çözüm bulmuş , yersen.

Bursaspora hayırlı olsun
  • Serdar'ın bonservisinin yüksek olmasının nedeni bu 3 futbolcunun maaşı olabilir.
    4.5 içinde Serdar'ın bonservisi + Bilal, Furkan, Sercan'ın maaşlarıda var bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Serdar'ın bonservisinin yüksek olmasının nedeni bu 3 futbolcunun maaşı olabilir.
    4.5 içinde Serdar'ın bonservisi + Bilal, Furkan, Sercan'ın maaşlarıda var bence.

Allah'ını seversen yapma şunu. Sen kendin inanıyor musun buna? O bence düz 4,5 milyon euro. Diğer oyuncuların maaşı ne alaka? Zaten Serdar'ın maaşı o üçünün maaşı kadar falan galiba. Yani her türlü 4,5 o ani.
  • Bursa da Bilal,Batalla da fena oldu he :( hocam bir tane kante bulursa seneye şampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Bursa da Bilal,Batalla da fena oldu he :( hocam bir tane kante bulursa seneye şampiyon

Teknik ama yumuşak bir ortasaha olur hocam, arkalarında toparlayan biri olmazsa çok kolay geçilir orta alan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Bursa da Bilal,Batalla da fena oldu he :( hocam bir tane kante bulursa seneye şampiyon

Teknik ama yumuşak bir ortasaha olur hocam, arkalarında toparlayan biri olmazsa çok kolay geçilir orta alan...

İşte bir tane Ngolo Kante bulmaları lazım.
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Melo gibi biri olursa seneye Konya etkisi yaratabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Serdar Aziz'den para geldi iyi transferler yaparlarsa şampiyon bile olurlar. biz böyle giderse 10. hafta'dan bjk tutmaya başlarız yine :(
  • Bursa'da oyuncu mu kaldı, adamlar şampiyon olacak falan yazıyorsunuz, ne içtiniz beyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Bursa geçen senede iyi isimlerden kuruldu fakat kimya tutmadı, bu senede Hamza hoca iyi isimleri topluyor.

Dediğin gibi iyi bir kesici olursa geride Konya etkisi yaratır, kaldı ki normalde Bursa böyle bir etkiyi yapardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Serdar'ın bonservisinin yüksek olmasının nedeni bu 3 futbolcunun maaşı olabilir.

Allah'ını seversen yapma şunu. Sen kendin inanıyor musun buna? O bence düz 4,5 milyon euro. Diğer oyuncuların maaşı ne alaka? Zaten Serdar'ın maaşı o üçünün maaşı kadar falan galiba. Yani her türlü 4,5 o ani.

Verdiğimiz oyuncuların maaşlarınıda ödedik işte, neyini anlamadın ?
    Verdiğimiz oyuncuların ilk maaşları + Serdar'ın bonservisi = 4.5 milyon euro.

• Hocam bu konuyu şöyle açıklayayım. 4.5 milyon euro sizin kasanızdan çıkan para. Kasanızdan 4.5-(3 oyuncunun maaşı) çıkmadı. Zaten Serdar'ın tek başına alacağı maaş hemen hemen o 3 oyuncunun toplam maaşı kadar. O yüzden maaş konusunda pek fazla + durumu yok. Bir başka deyişle Serdar gelmeden toplam maaşlara ne kadar ödeniyordu ve Serdar geldikten sonra ne kadar ödeniyor? Sadece 200 bin euro falan fark vardır. Bunu bu şekilde düşünmek lazım. Yoksa kendimizden örnek vereyim. Bir sürü oyuncu serbest kaldı bizde. Bonservis ödeyerek alacağımız her oyuncudan serbest kalanların ücretini çıkartırsak çok saçma olmaz mı? Bu yüzden bir transfer sonrası oluşan mali durumdaki artış ya da azalış önemlidir sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritreader

Hocam bu konuyu şöyle açıklayayım. 4.5 milyon euro sizin kasanızdan çıkan para. Kasanızdan 4.5-(3 oyuncunun maaşı) çıkmadı. Zaten Serdar'ın tek başına alacağı maaş hemen hemen o 3 oyuncunun toplam maaşı kadar. O yüzden maaş konusunda pek fazla + durumu yok. Bir başka deyişle Serdar gelmeden toplam maaşlara ne kadar ödeniyordu ve Serdar geldikten sonra ne kadar ödeniyor? Sadece 200 bin euro falan fark vardır. Bunu bu şekilde düşünmek lazım. Yoksa kendimizden örnek vereyim. Bir sürü oyuncu serbest kaldı bizde. Bonservis ödeyerek alacağımız her oyuncudan serbest kalanların ücretini çıkartırsak çok saçma olmaz mı? Bu yüzden bir transfer sonrası oluşan mali durumdaki artış ya da azalış önemlidir sadece

Dediğimi anlatamadım galiba, geçen sezon Dzemaili'yi kiralarken maaşının bir kısmını biz ödemiştik. Serdar transferinde de bonservisinin yüksek olmasının nedeni içinde 3 futbolcunun maaşını da (yada maaşların belirli bi kısmını) vermiş olabilmemiz.
    Bursa bu üç oyuncuyla anlaşacak, maaşlarınıda Serdar'ın bonservisine ekletti yani.

Tabi bu benim görüşüm bildiğim bişey değil.

• quote:

quote:

quote:

Sözleşme feshi için ödendi diyorsan bence 4,5 artı maaşlar olmasın o... Abi o zaman 6 -6,5'u buldu Serdar Aziz bize....

Ben anlamadım dediğini. O 4,5'un içinde nasıl oluyor ya?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spiritreader

Hocam bu konuyu şöyle açıklayayım. 4.5 milyon euro sizin kasanızdan çıkan para. Kasanızdan 4.5-(3 oyuncunun maaşı) çıkmadı. Zaten Serdar'ın tek başına alacağı maaş hemen hemen o 3 oyuncunun toplam maaşı kadar. O yüzden maaş konusunda pek fazla + durumu yok. Bir başka deyişle Serdar gelmeden toplam maaşlara ne kadar ödeniyordu ve Serdar geldikten sonra ne kadar ödeniyor? Sadece 200 bin euro falan fark vardır. Bunu bu şekilde düşünmek lazım. Yoksa kendimizden örnek vereyim. Bir sürü oyuncu serbest kaldı bizde. Bonservis ödeyerek alacağımız her oyuncudan serbest kalanların ücretini çıkartırsak çok saçma olmaz mı? Bu yüzden bir transfer sonrası oluşan mali durumdaki artış ya da azalış önemlidir sadece

Dediğimi anlatamadım galiba, geçen sezon Dzemaili'yi kiralarken maaşının bir kısmını biz ödemiştik. Serdar transferinde de bonservisinin yüksek olmasının nedeni içinde 3 futbolcunun maaşını da (yada maaşların belirli bi kısmını) vermiş olabilmemiz.
    Bursa bu üç oyuncuyla anlaşacak, maaşlarınıda Serdar'ın bonservisine ekletti yani.

Tabi bu benim görüşüm bildiğim bişey değil.

Hocam o 3 oyuncu ile herhangi bir sözleşmeniz kalmadı sözleşmeler karşılıklı feshedildi atıyorum toplam 2.2 milyon euro veriyordunuz 2.2 milyon artıya geçtiniz. Ama Serdar'a 4.5 milyon bonservis verdiniz. Bu ayrı. Bir de 2 milyon da Serdar'ın maaşı var. O da 2.2 milyonluk artı ile düşünülürse sadece 200 binlik bir artı söz konusu. Yani o 3 oyuncunun Bursa'ya gidip maaşlarının da gitmesi Serdar'ın da aynı şekilde size gitmesi ile tamamen aynı yani. Hatta daha derine inilirse o 3 oyuncunu sözleşmeleri daha kısa idi. Serdar'ın sözleşmesi ise uzun onlara kıyasla. Yani toplam getireceği mali yük daha da fazla oluyor bu durumda diğer 3 oyuncuya göre. Bu şekilde de düşünülebilir mesela ama bunlar işin gereksiz kısımları hocam. Bu kadar şey düşünülmemeli. Bursa zaten direk 6 istiyordu pazarlıkla falan 4.5+3 oyuncu yaptınız. Yoksa sizin dediğiniz şekilde bir şey olsa Bursa neden yollasın aşırı saçma olur yani ki gerçekten de mantıklı değil hani öyle bir şey ki zıttını da düşünmek lazım bu durumda

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sözleşme feshi için ödendi diyorsan bence 4,5 artı maaşlar olmasın o... Abi o zaman 6 -6,5'u buldu Serdar Aziz bize....

Şöyle anlatıyım, misal Serdar'ın gerçek bonservisi 4 milyon euro olsun ve verdiğimiz oyuncularında Bursa'ya maliyetinin yani maaşlarının bir kısmınıda 500 bin euro ile biz ödemiş olabiliriz.

4 bonservis +5 verdiğimiz oyuncuların maaşlarının bir kısmı.

Tabi bu sadece benim görüşüm belkide gerçek anlaşmanın bunla alakası yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adam diyor ki, Bursayla yapılan anlaşmayada atıyorum serdar azizin bonservisi 3 m eurodur, adamlar demiştir ki bu adamların maaşını da verin yoksa istemiyoruz. Bizim enayiler gidip hadi bu adamların maaşı da toplamda 1.5 m euro onu da verelim size 4,5 + bu 3 tane çöpe anlaşalım demiş olabilirler.

Yani; bursaya verilen para(4.5m) içinde serdar azizin bonservisi + çöplerin maaşı olabilir demek istemiş.

• Tadeonun hayal dünyası üzerinden bu kadar yorum yapabilmeniz büyük başarı saygı duydum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şöyle anlatıyım, misal Serdar'ın gerçek bonservisi 4 milyon euro olsun ve verdiğimiz oyuncularında Bursa'ya maliyetinin yani maaşlarının bir kısmınıda 500 bin euro ile biz ödemiş olabiliriz.

4 bonservis +5 verdiğimiz oyuncuların maaşlarının bir kısmı.

Tabi bu sadece benim görüşüm belkide gerçek anlaşmanın bunla alakası yok.

Ya yok birader ya.. Öyle birşey hiç sanmıyorum. Neden dersen adamlar Beşiktaş'dan da yaklaşık o kadar bonservis istemişler... Diğer oyuncuların maaşıyla falan alakası yok. Boşuna bonservis ücretini düşürmeye çalışma.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.