Şimdi Ara

Bim Casper Nirvana N220 399TL (Bölgesel olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar izmir- balçova bimde nirvana n220 tablet gördüm 599dan 399tl ye düştü dedi kasiyer. Almakla almamak arasında kaldım, ihtiyacım olmadığı için almadım. İhtiyacı olan arkadaşlar için haber vermek istedim.

Bim Casper Nirvana N220 399TL (Bölgesel olabilir)
    Not: Fiyat etiketinin fotoğrafını çekmeyi unutmuşum.

• alınır sonra başka bime fişsiz iade edilir 599dan falan
  • Bu alete android gibi Google marketten oyun yüklenir demi? Kıza tablet alcaz söz verdik fiyat kralmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

Bu alete android gibi Google marketten oyun yüklenir demi? Kıza tablet alcaz söz verdik fiyat kralmış

Windows tablet diye biliyorum. Bi ara burada da o fiyattı, aylar önceydi ama. Yine olsa A101'deki tabletten iyidir sanırım.
  • 240 olanı almıştık vatan indiriminde oldukça iş gören compact bir cihaz. Oyun falan oynanmaz tabi ama windows marketten tablet oyunları falan indirilebilir.

Bu arada windows tablet sürüm falan değil bildiğiniz windows 10 var üzerinde. orta kalite bir ips ekran var göz yormuyor kullanımı rahat. 240 da çift usb var bu nasıl bilmiyorum. klavyelikte 2 üzerinde de micro usb girişi var. Bir de mini hdmi çıkışı var.

Tablet pc zaten windows olduğundan pc de çalışan her program bunda da çalışır sistem yeterliyse.

Android ile alakası yoktur.

Evinizde bir ana pc varsa ya da büyük bir pahalı laptop var ama taşımak istemiyor mobil olarak işlerinizi dışarda hallederken kullanmak için iyi bir cihaz. Öğrenciler falan ödev yapabilir office kullanabilir. Ağır uygulamalar çalışmaz.
  • quote:

Bu alete android gibi Google marketten oyun yüklenir demi? Kıza tablet alcaz söz verdik fiyat kralmış

windows marketten yükleyebilirsiniz. Popüler uygulamalar kesinlikle mevcuttur. Bildiğiniz windows işletim sistemine sahip bir bilgisayar aslında, normal bilgisayardan tek farkı tablet formunda olması, evinde ki pcyi açınca ne görüyorsan bunda da onu göreceksin. Ben 1 yıldır kullanıyorum xp kurdum, windows 8 ve 10 kurdum.
  • İstanbulda bu fiyata gören olursa pm rica ediyorum arkadaşlar, şu sıra bu tarz bir ürün çok lazım.

• Hocam bu sizin dediğiniz 240a taşınabilir hdd bağlanabiliyor mu? 220 de görmüyormuş alet, birde indirimle kaça aldınız 240'ı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

windows marketten yükleyebilirsiniz. Popüler uygulamalar kesinlikle mevcuttur. Bildiğiniz windows işletim sistemine sahip bir bilgisayar aslında, normal bilgisayardan tek farkı tablet formunda olması, evinde ki pcyi açınca ne görüyorsan bunda da onu göreceksin. Ben 1 yıldır kullanıyorum xp kurdum, windows 8 ve 10 kurdum.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Hocam hdd algılamadığı söyleniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: FakirHerif

Hocam bu sizin dediğiniz 240a taşınabilir hdd bağlanabiliyor mu? 220 de görmüyormuş alet, birde indirimle kaça aldınız 240'ı?

400 falandı hocam fiyatı. 700TL den düşmüştü. Harici HDD konusunda haklısınız gücü yetmiyor sanırım 1TB 2,5 hdd nin, kırmızı ışığı yandı sadece bende, Y kablo var lakin o da diğer usb ye yetişmedi.

3.5" WD var 2TB onu rahatça gördü.
  • Çok teşekkür ediyorum hocam, bir de bu aleti sadece yatay olarak mı kullanabiliyoruz yani dikey pozisyonda kullanmak mümkün mü acaba? İhtiyacım olmamasına rağmen eğer dikey pozisyonda kullanılabiliyorsa sadece kitap okumak için tekrar bir gözden geçirmeyi düşünüyorum.

Edit: Gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlar değerlendirsin, ikilemde kalıp kendime masraf çıkarmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FakirHerif -- 28 Haziran 2016; 5:41:04 >
  • Geçen ay burada 299'dan satmışlar haberimiz olmadı. Ertesi gün gittim kalmadı dediler. 400 TL çok bu 220 modeli için bence.
  • Puzzles kullanıcısına yanıt
    Gücü yetmiyor bendekinin. Sürekli algılayıp algılamama arasında gidip geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FakirHerif

Çok teşekkür ediyorum hocam, bir de bu aleti sadece yatay olarak mı kullanabiliyoruz yani dikey pozisyonda kullanmak mümkün mü acaba? İhtiyacım olmamasına rağmen eğer dikey pozisyonda kullanılabiliyorsa sadece kitap okumak için tekrar bir gözden geçirmeyi düşünüyorum.

Edit: Gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlar değerlendirsin, ikilemde kalıp kendime masraf çıkarmak istemiyorum

dikey kullanılabiliyor hocam. Tablet olarak windows 10 tanıdığı için gyro sensörü konumu anlayıp yatay ya da dikey olarak telefonlardaki ve normal tabletlerdeki gibi yatay kullanılabiliyor.

Ekran ips olduğu için TN paneller gibi aptalca bir görüntü de olmuyor 220'de ips dir büyük ihtimal tn olacağını sanmıyorum almadan önce bir tekno markette teşir de inceleyin istersiniz. Bende lenovo a7 tablet var laptop ile hediye verilmişti geçen sene. ips panel değil ve kullanmak rezil derece keyifsiz oluyor sadece yatay da kullanıma uygun mesela o, göz yoruyor.

Ne kadar ekmek o kadar köfte hocam sony vaio tabletler vardı hatırlarsan şimdi sony vaio bitti artık üretilmiyor ama mükemmel derecede ekranı vardı onların. Özel kalemli falan. Onun ips 'i ile casper arasında da fark var mesela :D

Ama ips olsun çamurdan olsun diyorsun TN nin dikeydeki performansını görünce

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.