Şimdi Ara

İphone 5s oyun oynayınca bozulur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 5s im var oyun oynuyorum günde 2 şer saat aralıkla toplam 1-1.5 saat oynuyorum. Bu telefonu bozar mı? Isınmamasına da dikkat ediyorum. Şu an bataryam çok şükür iyi. Ama telefonu böyle kullanırsam bozulur mu? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dirilişreis

İphone 5s im var oyun oynuyorum günde 2 şer saat aralıkla toplam 1-1.5 saat oynuyorum. Bu telefonu bozar mı? Isınmamasına da dikkat ediyorum. Şu an bataryam çok şükür iyi. Ama telefonu böyle kullanırsam bozulur mu? Teşekkürler.

Sence bozulsa o oyunlar olur mu?
  • Aman bozulur. Kullanma sen onu vitrine koy.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bozulması gibi bir şey söz konusu değil ancak oynanan oyunlar bataryayı daha hızlı bitireceği için siz de daha çok şarj edeceksiniz bu da daha fazla şarj döngusu anlamına gelecek en fazla bataryanız iki ay erken ölür keyfinize bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelReyLana

Aman bozulur. Kullanma sen onu vitrine koy.

Bence de ....

• Oyun oynayınca bozulur mu diye baslık açanın zeka seviyesini merak ediyorum.

• Dirilişreis D kullanıcısına yanıt
    bozulmaz.devam hangi oyunu oynuyorsun
  • Bataryayı öldürür sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: TheYoqA

Oyun oynayınca bozulur mu diye baslık açanın zeka seviyesini merak ediyorum.

Adam belki hayatında ilk defa iphone aldı, belki ilk defa oyun oynadı belki ilk defa dokunmatik gördü veya belki daha yaşı küçük. güzelce merak ettiğini sormuş sorduğu komik gelebilir. İsterseniz Buna ironik bir cevap bırakabilirsiniz ama kesinlikle bu size o kişinin zeka seviyesine dil uzatma hakkı vermez

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: TheYoqA

Oyun oynayınca bozulur mu diye baslık açanın zeka seviyesini merak ediyorum.

Adam belki hayatında ilk defa iphone aldı, belki ilk defa oyun oynadı belki ilk defa dokunmatik gördü veya belki daha yaşı küçük. güzelce merak ettiğini sormuş sorduğu komik gelebilir. İsterseniz Buna ironik bir cevap bırakabilirsiniz ama kesinlikle bu size o kişinin zeka seviyesine dil uzatma hakkı vermez

• Batarya ölür, ki bu da bir bozulmadir esasinda.

• Dirilişreis D kullanıcısına yanıt
    Minicik ekranlarda oyun zevki pek olmuyor birde oyun oynamak bataryayı olumsuz etkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 28 Haziran 2016; 9:12:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 DK OYNAYINCA ISINIYOR. BUNUN İÇİN SORDUM BANA GERİZEKALI DİYEN ARKADAŞLAR. BEN HİÇ KAFAMA TAKMIYORUM SİZİN DEDİKLERİNİZİ. BU ISINMA NORMAL Mİ? BU ARADA OYNADIĞIM OYUN CLASH OF CLANS. 60.2 MB 201 MB OLAN DERAM LEAGUE SOCCER 2016 OYUNUNU OYNARKEN 15 DK DA ISINIYOR. HALBUKİ DREAM IN EFEKTLERİ DAHA FAZLA İSTERSENİZ BAKABİLİRSİNİZ APPSTORE DAN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dirilişreis -- 29 Haziran 2016; 16:51:32 >
  • ahmtayd kullanıcısına yanıt
    14 yaşındayım. Bu yorum için teşekkür ederim.
  • dostum gereksiz mesaj atanları kafaya takma onların o dandik yorumları kendi karakterlerini gösteriyor. sıcak havalarda özellikle daha çok ısınıyor telefon. elimin yanacağı duruma geldiğini bile gördüm ama hala sapasağlam çalışıyor cihaz. istediğin kadar oyun oyna bozulmaz merak etme.

• Çok teşekkürler.
  • Bir sorum daha var. Telefonda üstte belirttiğim sürede günde 1.5 saat oynuyorum. Bu süre bataryayı olumsuz etkiler mi? Açıkçası oyun oynasam telefonun pil ömrü kısalır mı daha kötü bir hale mi gelir teşekkürler. Oyun clash of clans.
  • 14 yasindaki cocugun eline neden 5s verilir ki ilk once onu sorgulamak lazim. Cok fazla lukse duskunuz malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

14 yasindaki cocugun eline neden 5s verilir ki ilk once onu sorgulamak lazim. Cok fazla lukse duskunuz malesef

14 yaş zannediyorsam 8-9. Sınıf falan oluyor neredeyse lise çağına gelmiş bir çocuğun telefon kullanması gayet dogal

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Telefon bozulması gibi bir şey söz konusu değil ancak oynanan oyunlar bataryayı daha hızlı bitireceği için siz de daha çok şarj edeceksiniz bu da daha fazla şarj döngusu anlamına gelecek en fazla bataryanız iki ay erken ölür keyfinize bakın

Uşak ahçıya, ahçı bahçivana, en son bahçivan hepsine gibi bir benzetme olmuş. Noktayı koymuşsun sanırım konu kilit

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.