Şimdi Ara

3 Liraya Gaming Mause Aldık...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çinden siparişle 3 Liraya gaming mause aldık ve sizler için incelemesini yaptık. İncelemeyi izlemek isterseniz videomuz aşağıdadır. Almak isteyenler için sipariş linki video altına eklenmiştir.

satış linki: https://goo.gl/msnT18

Bu arada 9 liraya yeni sipariş ettiğim kablosuz optik gaming mause 6 tuşlu :)

sipariş linki: https://goo.gl/XMpDbU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahanklc -- 22 Eylül 2016; 23:56:14 >

• Sesiniz çok hoşuma gitti ve gözleriniz çok güzel

Ama video çok kasıyor.
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim.

Bu video bu tarzda çektiğim ilk video o yüzden aksaklıklar var size bu konumdaki videomu da izlemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahanklc

Hocam teşekkür ederim.

Bu video bu tarzda çektiğim ilk video o yüzden aksaklıklar var size bu konumdaki videomu da izlemenizi öneririm.

O konuda ki video daha iyi olmuş fakat kutu açılımı yaparken bariz bir kasma var ondan bahsediyordum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

quote:

Hocam teşekkür ederim.

O konuda ki video daha iyi olmuş fakat kutu açılımı yaparken bariz bir kasma var ondan bahsediyordum ben.

Hocam bu kasma olayını biraz açabilirseniz bir sonraki videomuzda daha dikkatli olalım. Bu arada bir sonraki videomuz şu anda daha Türkiye piyasasına girmemiş yeni nesil bir notebook soğutucuya gelecek.

Önerileriniz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

quote:

Hocam teşekkür ederim.

Hocam bu kasma olayını biraz açabilirseniz bir sonraki videomuzda daha dikkatli olalım. Bu arada bir sonraki videomuz şu anda daha Türkiye piyasasına girmemiş yeni nesil bir notebook soğutucuya gelecek.

Önerileriniz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Video çok kasıyor, yani fps düşüklüğü var videoda.

• hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Ok hocam şimdi oturdu taşlar yerine. Durağan görüntüler olduğu için 2 video da 30 fps çekildi. Ama bu şikayeti başka bir forumda daha aldım. Bir sonraki video 60 fps gelecek.

Verdiğiniz değerli bilgi için teşekkürler.
  • Arkadaşlar mause tekrar stok a girmiş. 1.99 dolardan satılıyor.
  • gayet güzel bi inceleme video kasmasa çok daha iyi olurdu
  • Everest'in 50 liraya sattığı fare işte. Almak isteyen 3 liraya alsın

Teşekkürler.
  • Hangi Kamerayı Kullanıyorsun c920 mi? Bende alcam da
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

gayet güzel bi inceleme video kasmasa çok daha iyi olurdu

Çok teşekkürler. Bu izlediğiniz video 30 FPS bundan sonraki inceleme videolarında FPS yi yükselteceğim.

quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Everest'in 50 liraya sattığı fare işte. Almak isteyen 3 liraya alsın

Teşekkürler.

Evet aynen öyle.

quote:

Orijinalden alıntı: CounterCem

Hangi Kamerayı Kullanıyorsun c920 mi? Bende alcam da

Hayır A4 Tech PK 900H kullanıyorum.

• Hocam nasıl 30 fps bu yav?Bir de bu mouse firmaların logo değiştirip sattıkları mouselardan sanırım.
  • İyi inceleme hocam eline sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spreyboyanıniçindekibilye

Hocam nasıl 30 fps bu yav?Bir de bu mouse firmaların logo değiştirip sattıkları mouselardan sanırım.

Aynen öyle hocam 30 fps bu video. Düzenlerken biraz zoom girdim sanırım takılmalar o yüzden yaşanıyor.

Everest gibi Türkiye bazında fiyatları ucuz kabul edilen firmalar aynen dediğiniz gibi bu farelerden v.s. toplu şekilde alır üzerine logosunu basar ve satar. Bu ürünün tahminime göre Türkiye satış fiyatı 40 - 50 Lira arasında olabilir. Çünkü üzerinde 7 çeşit renk değiştiren bir led var.

quote:

Orijinalden alıntı: Cr10ns35

İyi inceleme hocam eline sağlık.

Teşekkürler.

• Yararlı olmuş hocam. Bu paralara neden alınmasın
  • Arkadaşlar mause satışları açılmış,

satış linki: https://goo.gl/msnT18

Bu arada 9 liraya yeni sipariş ettiğim kablosuz optik gaming mause 6 tuşlu :)

3 Liraya Gaming Mause Aldık...

sipariş linki: https://goo.gl/XMpDbU

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.