Şimdi Ara

TTNET taahhüt mevzusu ve ttnet in SAHTEKARLIGI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben Konyadayim bulunduğum bölgeye max 2 3 mbit interner hizi almaktaydim alt yapi yok gibi bisey. Herneyse ben farkli bi saglayiciya geçtim airfiber olayini arastirdim memnun kaldim aldim.
    Fakat ttnet aboneligim devam etmekte.Gecen hafta gittim kapatmak istedigimi soyledim. Ben taahutude daha yeni yenilettirmistim 1,5 ay anca oluyor.

Taahut iptalinde ceza benim bildigim kullanilan ay sayisi kadar her an uygulanan indirim tutariydi.
    39 lira odeyip kapatabilirsiniz sizi arayacaklar MH dedi.

Mh aradı yok iptal oldugunda 90 lira çıkıyor yok şöyle böyle dedi. En son olarakta kapattirmayin 6 ay 35tl olarak sinirsiz kullanin 6 ay sonunda tekrarcgoruselim dediler.

Bende kapattiracagimi soyledim 1 saat sonra indirimli internetinizi kullanmaya baslayabilirsiniz diye mesaj geldi.
    Sahtekarligin 1.si madem 35lirayada hizmet veriyorsunuz niye normalde en basta bu ucreti teklif etmiyorsunuz?
    2.si ben istemedigim halde tekrar acildi internet. Aradim konusan bayani sikayet ettim benim iznim olmadan açıldı diye.

Sormak istedigimse bazi arkadaslar yeni kanun cikti taahutde caymak icin para cezasi ödenmez diyor
    Kimisi aylik kadar ödenir diyor. Bu isin aslini bana anlatabilecek bir hayirsever arkadas varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• that's life
  • Kardeşim btkya şikayet et sana dönüş yapıcaklardır tutuşurlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.