Şimdi Ara

Türk Telekom Cayma Bedeli Kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün 4440375 3 defa aradilar.Hattinizi bize taşıyın süperonline taahhüt var dedim onlarda 150Tl kadar bedelini karsiliyalim 24 ay 45 Tl olacak dediler.Hiz olarak 8Mbs 50gb akkli dediler ve sorunsuz 8mbs hiz alacaksiniz dedi ve şuanda kiralık portta olduğunuz için 2mb alıyorsunuz dediler.ayrica portlarin yenilendiği vs bilgisi geldi dediler. Fikirlerinizi alabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyitali60 -- 27 Haziran 2016; 19:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam modem hat değerlerini paylaşırsanız iyi olur.
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    30 dkk önce yine aradılar 16mb paket önerdiler şaka gibi bunlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

Türk Telekom Cayma Bedeli Kampanyasi

• santral uzaksınız hat zayıflamasıdan belli fazla 6 Mbps alırsınız kopma olabilir.
    Hocam 2mb kullanıyorum en fazla su anda akk dolayı böyle. bunda bile dusuyorken boşuna 24 ay taahhüt verecem tip7 elektrik bağlantılarını yapmışlar aktif olsun sağolsun saha ekibindikiler tanıyor halledecez senin işini dediler.kafami karıştiran kutuynan 430m var.Ayrica verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

• seyitali60 S kullanıcısına yanıt
    hocam enfazla 24 Mbps alrsınız vdsl gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 27 Haziran 2016; 23:30:31 >
    Gözüm yükseklerde değil hocam 16 mb rahat versinler oda yeter bana.stabil bağlantım olsun yeter.Aktif olduğu zaman hat değerlerini paylasirim.tekrardan sağolun

• Kardeşim bu ara telekomda çalışma var heralde birçok kullanıcı kabin koyuldu yazmış bizede kısmet olur inşallah

• Vodafone da 120 TL karşılıyor 16 Mbps veriyor 49TL
  • Aman kardeşim vodofoneden uzak durun çalıştığım yerde bi abla abone oldu 14 günde bağlanmadı iptal ettiriyorum dediğinde para istemişler allahtan bana söyledi aradım böyle böyle 15 günde cayma hakkım var dedim hemen iptal ettiler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.