Şimdi Ara

LG 55EG920V.APD 55 inç Curved 4K 3D SMART OLED TV - 7000TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende TV alicam bu aralar kavisli 4kli falan arastiriyorum.

Bu sonu 10v ile farki ne?

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Bende TV alicam bu aralar kavisli 4kli falan arastiriyorum.

Bu sonu 10v ile farki ne?

Bu mesaja eklenen görseller:

Sizin yazdığınız FullHD, bu 4K

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Adam bana 4kda var demisti bilgisiz calisanlar MM de var anlasilan Teknosa gibi.

Listeye ekledim sizin bu modeli, tesekurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Adam bana 4kda var demisti bilgisiz calisanlar MM de var anlasilan Teknosa gibi.

Listeye ekledim sizin bu modeli, tesekurler

Fotoğraftaki ürün bilgilerinde Full HD yazıyor, netten bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Bu mu sıcak?

Bu fiyatlara göre, evet.

http://www.cimri.com/led-tv/en-ucuz-lg-55eg920v-led-tv-fiyatlari,14611870
  • Alırsın bunu yemeden içmeden sonra bir misafir gelir çocuklu ve çocuk ekranı patlatir ve sonra soğuk su icersin iftardan sonra

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Ufak tefek şeyler sorun değil ama 7000TL lik televizyonu patlatan çocuğun annesi babası da biraz insaflı olsun, sorumluluk alsın.

Bana kalsa çoluk çocuk yaklaştırmayın derim ama sonra anne babalar kızıyor
  • 5000 liralik tv kullaniyorum. Altindaki unite bile 1200 lira. Hi-fi falan derken 10000 liradan fazla yatiyor orda ve eve cocuk sokmuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Diyorsun ustam şimdiki çocuklar çok fena çok ne anne dinliyor ne baba geçenlerde bir abimiz misafirliğe gitmiş çocuğu 49 inç tv yi patlatmış

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Diyorsun ustam şimdiki çocuklar çok fena çok ne anne dinliyor ne baba geçenlerde bir abimiz misafirliğe gitmiş çocuğu 49 inç tv yi patlatmış

Ben de o yüzden salona 23 inç tv koydum odaya 55 inç, misafirlere 23 inç izletiyorum zaten salonu sadece misafir gelince kullanıyoruz.
  • quote:

Normal aga. Dediğin gibi şimdiki çocuklar hem çok serbest hem de laftan anlamıyor. Serbest bırakıldıkları için laftan anlamıyor olabilirler. Ya da tam tersi

• Eve sigorta yaptırın, elektronik eşya kırılma vs. için ayrı klozu olanlardan. Çoluk çocuk kırma düşme de aklınız orada kalmamış olur. Fiyat 250-300 tl. gibi ortalama bir ev için.
  • quote:

Suç bizde çocuğa bakma eline al telefonu çıt çıt çıt.

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

quote:

Suç bizde çocuğa bakma eline al telefonu çıt çıt çıt.

her dakikası ile ilgilenmek gerekiyor ,benimkide 46" plazmayı goturdu ,simdi sony tuplu tv kullanıyorum ,yenisinide kesin patlatacak ,aniden oyuncak fırlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

En ucuz 8250TL'ye gördüm. Ha fiyat yüksek mi yüksek ama MediaMarkt'ta biraz daha uygun.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-55eg920v-apd-55-inç-curved-4k-3d-smart-oled-tv-1148141.html

196 lira avantajix ile
    6804 tlye geliyor.
    http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/media-markt-kampanya-ve-avantajlari?firmaid=media-markt-kampanya-ve-avantajlari&kampanya=

• Bunun yerine 4 5 liraya Alın cok iyi bir projeksiyon makinesi. Kaplasin tüm duvari.keyiff

• 7000 liralık tv yanına utanmadan DVD paketi hediyesi vermişler. O kadar para verip, DVD izlemek sanırım beyin tutulması olur.
    Ben de diğer arkadaş gibi 7000 lirayı buna bağlamak yerine iyi bir projeksiyon cihazı alma taraftarıyım. Alana hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.