Şimdi Ara

asus rog swift pg348q mi rog swift pg279qu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni sistem kurdum msi goodlike gamingli gtx 1080li monitör karar veremedim ddaha çok fps oynuyorum grafklere çok önem veriyorum pg34q mu pg279q mu karar veremedim arada fiyat farkıda bayağa var bir kez alıp beni götürsün istiyorum yada sizlerin başka tavsiye montörü varmı

• thisinan T kullanıcısına yanıt
    bence PG279Q
  • quote:

Orijinalden alıntı: thisinan

yeni sistem kurdum msi goodlike gamingli gtx 1080li monitör karar veremedim ddaha çok fps oynuyorum grafklere çok önem veriyorum pg34q mu pg279q mu karar veremedim arada fiyat farkıda bayağa var bir kez alıp beni götürsün istiyorum yada sizlerin başka tavsiye montörü varmı

Ekran büyüdükçe mecbur yüksek çözünürlük açmak zorundasın, yoksa pikselleri sayarsın, pg34q kullanacaksan 4k açmak zorundasın yani 1080 sli yapacaksan alabilirsin yoksa,

pg279q yanında da, gtx 1080 ile mükemmel olur, ayrıca bana göre 34 inch monitör çok büyük ve bana saçma geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Orijinalden alıntı: thisinan

yeni sistem kurdum msi goodlike gamingli gtx 1080li monitör karar veremedim ddaha çok fps oynuyorum grafklere çok önem veriyorum pg34q mu pg279q mu karar veremedim arada fiyat farkıda bayağa var bir kez alıp beni götürsün istiyorum yada sizlerin başka tavsiye montörü varmı

Ekran büyüdükçe mecbur yüksek çözünürlük açmak zorundasın, yoksa pikselleri sayarsın, pg34q kullanacaksan 4k açmak zorundasın yani 1080 sli yapacaksan alabilirsin yoksa,

pg279q yanında da, gtx 1080 ile mükemmel olur, ayrıca bana göre 34 inch monitör çok büyük ve bana saçma geliyor.

Pg348q nun çözünürlüğü 3440x1440,bazı yerlerde 4k diye geçse bile değil.Pg279q nün çözünürlüğü 2560x1440 yani piksel sayılarının oranı 1.34 civarı.
    Kabaca kıyaslayacak olursak pg279da 134 fps alırsan pg348q da 100 fps ye düşer tabi bu kaba bir kıyaslama.Yani performans olarak arada öyle devasa fark yok.
    Bence güncel bir 1080 bu monitörde gayet iyi fps vermek için yeterli olur.(kartın 2k performansının baya iyi olduğu göz önüne alındığında)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.