Şimdi Ara

Futbolun utanç kaynağı Higuain

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET bu rezil bu arka kasası son derece dışarıya çıkık şekilsiz sözde forvet.Anca boş kale yada kolay takımlara gol atmayı bilir.2010 dünya kupasında Güney kore maçı Messi çalımmlıyor milleti vuruyor top bir sağ direğe çarpıp çizgi üstünden öbür direğe gidiyor o direktende Higuain kazamasının önüne geliyor.

Bu sadece bir örnekti adamın attığı gollerin alayı böyle.Arada uzaktan şut atıyor okey sonuçta çokta boş bi adam değil.

2014 dünya kupası finalihde yaptığı iğrençlikleri Messici arkadaşlar görmüştür yakınmıştır.
    Dünkü finaldede rezillik çıkardı gene

Real Madridi nasıl çıldırtığını burda yazarken yav he he yapan barçacılara gelsin Milli takımda Messiyi Real MADridde ronladoyu mahvetti bu kazma.Ronaldo Ve Messinin başına gelen en kötü şey bu dünyadaki bu kazma.

Real Madridde yıllarca oynadı Benzemanın 3 sene de barçaya attığı kadar golü yok cl de Benzemanın 3 senede attığı kadar gol atamamıştı neden 3 sene diyorum(İlk sezon Benzema hiç oynatılmadı ertesi 3 morinholu sezonda saedce frvette bu ikisinn olmasından dolayı)

Sayısız Barça Dortmund Bayern maçının içine etmiş bir adamdır bu kazma kaç kere çıldırdığımı ben bile unuttum.

Asla kanatta yada başka bir mevkiyede kayamaz düz kazmanın tekidir odun gibi ilerde durur

Ben Messinin yerinde olsam bu herif varsa ben bidaha yokum derdim.

Hayır birde t.d lerin kasetlerini falan mı çıkarıyoda ısrarla oynatıyorlar.2014 de finalde finalin en rezil adamıydı hoca gitti Lavezziyi alıp agüeroyu soktu oyuna orayı tam hiç etti

• bu ağlak bir el clasicoda dani alves kaleciye geri pas verirken macin basinda topu alip karsi karsiya kalip atamamisti.iste o zaman benim icin bitmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qral > Higuain

• Bu seneki performansiyla dunyanin en iyi forvetlerinden biri bu adam.

Bu kadar acimasizca elestirmek dogru degil. Rm yillarinda da cok kotu degildi bence. Benzemanin altinda kaldi o da cok normal.

• ipodnano1 kullanıcısına yanıt
    Hocam küçük takımların yıldızı bu adam büyük takımlarda bu güne kadar nekadar büyük maçta oynadıysa hepisin batırdı bir tane büyük takımlara karşı varlık gösterdiği maç gösteremezsin.

Messiye ve Ronaldoya yaptıklarından sonra yatacak yeri olmamalı ama

Todo el Blanco hocam sen nediyosun kaç kere karşıya kraşyıa harcadığı pozisyonlar.Hele bir süper kupa maçı vardı 2-0 yapmışız barçada adriano kırmızı yemiş adamlar 10 kişi bastırtıkça bastırıyoruz bir gol daha gelse ipi kopartıcaz maçta yok bu kazma 3 tane falan net pozisyon harcadı takımı kanser etti
  • Benzema net iyidir Higuain'den. Hani böyle kafa kafaya da değil 2 gömlek üstü.

• İlk defa mantıklı konu açmış, cidden hayret

• Higuain dunyanin en iyi forvetlerinden birisi. Girdigi pozisyonlari gole cevirme orani da belki ilk 3'tedir. bosuna sivama yapmayin

• Higuain e demiş bunları he. vay be.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atletico 60 milyon euro arti 2 oyuncu teklif etmiş higuain için

• quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Hocam küçük takımların yıldızı bu adam büyük takımlarda bu güne kadar nekadar büyük maçta oynadıysa hepisin batırdı bir tane büyük takımlara karşı varlık gösterdiği maç gösteremezsin.

tutarsız golcü higuain. mesela diego milito'dan daha şekil daha artistlik goller atabiliyor higuain, ama diego milito tutarlı golcüydü, kendisine verileni affedip saç baş yoldurmazdı. higuain bi yandan çok ilginç pozisoynlardan çok zor goller çıkartıyor, öte yanda hiç kaçmayacak pozisyonları kaçırıyor ve kendimi bildim bileli higuain böyle.

higuain tarz olarak ibrahimovic'in aynısı, tabi kapasite olarak 1-2 gömlek aşağıda ama tarz aynı. bol bol saç baş yoldurur, bi yandan da bol bol "haftanın golü" sahibi olur.

• Real madride koysan beni benzema kadar atarim higuain >

• Higuain adam değil

• zorradam kullanıcısına yanıt
    eğer atletico higuani alırsa gözümde biterler.Onlar Cavaniyi almalılar yada yola Torresle devam etmeliler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Atletico 60 milyon euro arti 2 oyuncu teklif etmiş higuain için

ATM gibi oyuncu alıp daha pahalıya satma ustası bir takım higuain'e 60 verirse madzukic transferinden 60 kat daha aptalca bi iş yapmış olur bence. ve kendi transfer stratejisinin de dışına çıkmış olur. 60 ne lan, hem de higuain'e
  • Haksızlık ediyorsunuz bence, Real'deyken de Benzema'nın altında kalır bir yanı yoktu.

• Evet. Dünyanın en iyi 5 santraforundan biri artık hak ettiği yerde. Gelmiş geçmiş en pahalı forvet olarak tarihe geçti. 35 maçta 36 gol atmıştı İtalya gibi sert bir ligde. Juventus'ta neler neler yapacak görün bakın.
    Birileri Arjantin'in kepazeliğinin bedelini başkası ödemesin Higuain ödesin diye çamur attı ama aslan parçasını bilen biliyor. Benzema'yı falan donunda sallar. Başarılar el Pipita
  • bu barzo messiye komplo kurmak için yetişmiş bir ajandır.Gerçek adı higuanos olup yunandır kendileri
  • higuain büyük maçların adamı değil kendine güvenmiyo mesela dünya kupası finali gibi bi maçta ismini en son yazarım ya da hiç yazmam
  • milli takımda çok kötü ama kulüpte baya baya iyi.

94 etmez tabi. 40 dan fazla veren maldır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.