Şimdi Ara

Ne alacağım çok kararsızım lütfen bilgi verir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar iyi forumlar 30.000-32.000 bin param var fakat ne alacağıma karar veremedim aklımda Peugeot 307 veya 407 almak istiyordum ama kimse Peugeot önermedi güzel değil çok arızalı dedi 10 kişiye sorduysam 3-4'ü sorunlu dedi ne yapacağımı bilmiyorum lpg veya dizel almak istiyorum 1.6 motor yardım eder misiniz ne ala bilirim param yazdığım gibi Max 32.000 bir ihtimal 33.000 yapada bilirim fakar fazla çıkamam yardımcı olun. Bu arada 19 yaşındayım biraz genç işi bakıyorum özellikle benzinli araç önermeyiniz şimdiden teşekkür ederim

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilkzr -- 27 Haziran 2016; 3:31:52 >

• 314629136 hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invoker_

314629136 hayırlı olsun

407 gibi bir arabanin yanina bunumu onerdiniz?..

Adam araba onerisi istemis .....

• Kardes sana o 407 yi kotuleyenlere bi sorarmisiniz kac sefer icine binmisler, kac sefer kullanmisler. Eminim hictir ama isin en vahimi alacaginiz cevabin ÖYLE DİYORLAR olma olasiligidir... 407 nin kullanici yorumlarina bak sen kardesim, iskembeden sallayanlarin laflarina dgl ...

• peugeto arabaların hepsi sorunluymuş ön koputu açtığında civatalar elle bile açılıyormuş felan dediler kafam karıştı anlayacağınız arkadaşlar allah şükür param var fakat kararsızlık çok sorun oldu

• invoker_ İ kullanıcısına yanıt
    Hocam araba illaki güzeldir fakat hem benzinli hem aile arabası gibi biraz genç işi bakıyorum açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: halilkzr

peugeto arabaların hepsi sorunluymuş ön koputu açtığında civatalar elle bile açılıyormuş felan dediler kafam karıştı anlayacağınız arkadaşlar allah şükür param var fakat kararsızlık çok sorun oldu

Bu mesaj banamiydi bilemiyorum ama ben yi ede fikrimi belirtmek istiyorum. Bu ulkede insanlar yillarca broadway ve toroslara canlarini emanet etti. Hicbirininde vidalarinin elle sokuldugunu gormedim. Bu tarz sehir efsanelerine inanacak durumdaysaniz durum vahim kardesim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 27 Haziran 2016; 3:38:58 >
  • Clio3 dizel, punto dizel, i20 dizel ve aveo dizel. 2012 model civarları ve dusuk km bulunabilir. Tiplerine bakın hangisi hosunuza gidiyorsa temizini bulun ve alın.

• quote:

peugeto arabaların hepsi sorunluymuş ön koputu açtığında civatalar elle bile açılıyormuş felan dediler kafam karıştı anlayacağınız arkadaşlar allah şükür param var fakat kararsızlık çok sorun oldu

Fransiz araclarini sevmem ama okadarda degil. Otomatikleri sikintiliydi dogru ama okadarda degil abartmislar. Manuel bi arac alin bakimlari zamaninda yapilmis anahtar degmis arac olsun sorun yasamazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Bu mesaj banamiydi bilemiyorum ama ben yi ede fikrimi belirtmek istiyorum. Bu ulkede insanlar yillarca broadway ve toroslara canlarini emanet etti. Hicbirininde vidalarinin elle sokuldugunu gormedim. Bu tarz sehir efsanelerine inanacak durumdaysaniz durum vahim kardesim

İnanacak değilim tabi ki o kadar cahil değilim şükür ama öyle bir anlatıyorlar öyle bir söylüyorlar ki insanın kafası karışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Clio3 dizel, punto dizel, i20 dizel ve aveo dizel. 2012 model civarları ve dusuk km bulunabilir. Tiplerine bakın hangisi hosunuza gidiyorsa temizini bulun ve alın.

Teşekkür ederim hepsin bakıcam

• Temiz bir linea olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

quote:

Fransiz araclarini sevmem ama okadarda degil. Otomatikleri sikintiliydi dogru ama okadarda degil abartmislar. Manuel bi arac alin bakimlari zamaninda yapilmis anahtar degmis arac olsun sorun yasamazsiniz.

Zaten bakımları eksikleri ve sprunları hepsini zamanında ve süreklilikle yaptırıcam kendi malıma düşkünümdür

• quote:

Orijinalden alıntı: B4ris

Temiz bir linea olabilir.

Kaç model mesela

• 2011 civarı olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.