Şimdi Ara

Sony Xperia M5 mi Apple Iphone 5S mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler bu iki cihazdan birini alacağım fakat iphone 5S in 32gb modelini bulursam direk alıcam fakat pek yok Xperia m5 de güzel telefon siz olsanız hangisini tercih ederdiniz

• 5s oldukca eski 7 cikinca yeni guncelleme ile apple zaten ipini ceker,kaldiki m5 te htcm9plus cipseti var kamera ve bataryadada 5sten daha mamtikli tabi ekstradan sd kart suya dayaniklilik radyo gibi minik avantajlarda var,ilk seri oldukca sorunlu gelmisti fakat suan m5 guzel cevremde bizzat kullanan arkadaslarimda var,ki bende ekim gibi kismetse c4 ten m5e terfi etmeyi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

5s oldukca eski 7 cikinca yeni guncelleme ile apple zaten ipini ceker,kaldiki m5 te htcm9plus cipseti var kamera ve bataryadada 5sten daha mamtikli tabi ekstradan sd kart suya dayaniklilik radyo gibi minik avantajlarda var,ilk seri oldukca sorunlu gelmisti fakat suan m5 guzel cevremde bizzat kullanan arkadaslarimda var,ki bende ekim gibi kismetse c4 ten m5e terfi etmeyi dusunuyorum

Teşekkürler siyah rengini aldım m5 gerçekten mükkemmel cihaz
  • Hayırlı olsun
  • M5 kullanıcısıyım 5S kullanmış biri olarak çok pişmanım m5 aldığıma KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM TELEFON BERBAT ÇOK FAZLA SORUNU VAR SONY SORUNLARI BİLİYOR VE ALDIRMIYOR ALAN HER TÜRLÜ ALIYOR DİYE ALMAYIN ALDIRMAYIN!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.