Şimdi Ara

Araç Tercih Yardım Max: 53 Bin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Golf 1.6 2012 trendline'ı sonunda sattıktan sonra araç arayışları başladı.Aklımda bir kaç seçenek var bu araçlar ile ilgili yorum yapabilirseniz,en doğrusunu seçmemde yardımcı olursanız çok sevinirim.

-2.el bakıyorum.
    -Öncelikle senede max 5000-6000 km yapıyoruz.Dizel yada benzin olabilir.
    -Tüketim miktarı aşırı olmadıkça biraz yüksek olması sorun değil.
    -Düz vites tercihim.
    -Ufak hasar kaydı olabilir sorun değil ve 100.000 km yi geçmemiş olması iyi olur.
    -Golf'ün boşun boşu trendline paketinden sonra biraz donanımlı bir araç istiyoruz.
    -Sürüşü zevkli uzun süre kullanabileceğimiz ve performanslı,atik bir araç olmasını istiyorum.
    -Sedan yada hatback olabilir.
    Bütçe Max 53 bin tl.

Aklımda olan araçlar şunlar :
    *Opel İnsignia 1.6 T 180 HP (Cosmo) *2011
    *Alfa Romeo 159 2007-2008 Pek mantıklı bir tercih değil belki ama alırsam heralde kalbimi dinleyerek alırım.

*Opel Astra 1.4 T 140 Hp (2012) yada 1.6 T 180 Hp ( 2010-2011)
    *Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir Distinctive 170 Hp (2011)

Aklımda olan araçlar bunlar yorum yaparsanız sevinirim.Bunlar haricindede önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost123q -- 27 Haziran 2016; 1:39:38 >

• ilgilenirseniz elimizde 9700 kmde 2015 linea var herhangi bir boyası değişeni yok performans olarak fena değil dolu araç
  • Ben insignia ve astra tercih ederdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsignia, 159, astra, giu ve linea? Amacı çok anlamadım. Modeo selective donanım da bakabilirsiniz. 125 lik 1.0 eco focus yada 180 lik. Ne alırsaniz alın benzinli alın, 5 10.000 km için dizele 5 10 fazla vermeyin. Sürüş ve devir çevirme zevki de cabası.

• Hocam Linea teklifi için teşekkürler ancak aklımda olan bir araç değil.

- Mondeoları inceleyeceğim , haklısınız benzin daha iyi bir tercih bencede
  • Temiz az km'li 1.6 Turbo 180 Hp Astra J Cosmo bulabilirsiniz diye düşünüyorum hocam,bi bakmanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.