Şimdi Ara

macbook iphone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bugun media markttan macbook air aldım kurulumu orda yaptılar ben mac i iphone umla nasıl eşleyeceğim yardım eder misiniz ?

• itunes indirmen lazim
  • Ne eşlemesi? Eşlemeden kastın ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtunes yükle kabloyu tak ucuna iphone bağla demek istemişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu macbook dediginiz şeyde zaten itunes yüklü geliyor, arkadaşa itunes indir, yükle demekten vazgeçin

• gduman G kullanıcısına yanıt
    wifi üzerinden notlarımın fotoğrafların mac e aktarımı
  • ozgurr14 O kullanıcısına yanıt
    Her iki cihazda da icloud a giris yapin, icloud da notlar, rehber vb i sekronize etmesini acin. Hepsi bu

teşekkürler hallettim fakat arama alıp yapamıyorum mac üzerinden iphoneda facetime menüsünde hücresel aramayı aç seçeneği yok bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr14

teşekkürler hallettim fakat arama alıp yapamıyorum mac üzerinden iphoneda facetime menüsünde hücresel aramayı aç seçeneği yok bilginiz var mı ?

ilgili ayar orda değil.

iphone'da ayarlar > Telefon > yakındaki cihazlardan arama kabulunü açmanız lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    o açık ama facetime iphone u kullanarak ara dediğiimde aramıyor
  • ozgurr14 O kullanıcısına yanıt
    Arama yapma ve cevaplama ile ilgili tek ayar o. Ben macbooktan sıkıntısız arama yapabiliyorum. Yarin falan tekrar deneyin olmadi apple destek ile görüşün. Sanmiyorum ama belki gözden kaçan başka bir ayar vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Arkadaşlar Macbook almaya değer mi? Neden seviyorsunuz ve kullanıyorsunuz?

Buzamana kadar hiç kullanmadım.

+1
    Windows dururken avatajı nedir ?

• Pilinin uzun gitmesi, isletim sistemi, bilgisayarin hafif olmasi ve arka kapaktaki isikli.apple logosunun havasi

Ben mac kullanmiyorum ama Kullananlarin genel iyibariyle mac tercih etme nedenleri bunlar

• Bende windowsun saçmalıklarından bıktığım için mac istiyorumda mimar adayı olduğum için 8-10 binlik bişey lazım oda çok pahalı şuan için. Bilgisayarda donanım ihtiyacı olmayan mutlaka almalı en azından air sorunsuz bir laptop.

• hafifliği stabilliği ve tasarım yeter bence ayrıca iphone kullanıcısı iseniz başlığı açma sebebim çektiğim fotoğraflar notlar mac e wifi ile geçiyor bazı video editting işlerim oluyor imovie gerçekten harika iş görüyor şarj performansıda baya iyi ama ben çok fazla oyun oynayan biri değilim cs go ve dota oynuyorum bilgisayardan sadece o yüzden tercih ettim eğer alma imkanınız varsa alın bence pişman olmazsınız
  • kabloyu tak. bu mac e güven. bekle o halleder

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr14

Hocam iphone'unuzda handoff açık mı acaba?

• valahi hiç bakmadım ama indirdiğimden beri aynı yüksektedir herhalde cs de öyle
  • DelReyLana D kullanıcısına yanıt
    açık başkan anlamadım arıyo gözüküyor ama başarısız hep
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.