Şimdi Ara

OP ŞAMPİYONLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sezon benim için çok zevksiz geçiyor çünkü iyi oynayan takımlar değil, daha çok op şampiyon alabilen takımlar oyun kazanıyor. Önceki sezonlarda her ligin kendi banları vardı. Bronzlar ayrı ban, platin ligindekiler ayrı ban yapardı. Şimdi bronzdan çilingire Vlad, Swain, Fizz vs banlanıyor. Rito ne zaman bu işe el atacak acaba?

Ben takım oyununa yönelik şampiyonları oynamaktan zevk alıyorum W/L o kadar düştü ki bende bunları oynamaya başladım. Lulu ile geçen sezon %60+ kazanma oranım varken, bu sezon %40. Vlad ve Fizz ile ise neredeyse %70. Resmen oyunculuk değil şampiyon seçimi oyun kazandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad Yordle -- 27 Haziran 2016; 1:14:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• asıl bu sezon takım işi sezonu, eskiden tek başına taşıyabiliyordun çok rahat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her elo da bi hesabım var Bronz ve Gümüşte Garen Darius banlanmayınca yaskalam ekranında gg afk yazan dolu.Gold Platin elo da fix banlar Malp fizz.Elmas5 ile ELmas1 de farklılık gösteriyor.Elmas1 den Challenger a kadar ise daha çok kişisel ban veya hard ct ise atılıyor.
  • yetenek gerektirmeyen cogu karakter op suan.bi vayne aliyorsun 10 skillshot dodgeluyorsun kiteliyorsun saga sola zipliyorsun itiyorsun butun bu yaptilarin sonucu bi kapanina basilan caitlynin veya minyon mermi sektiren miss fortune kadar vuramiyorsun
  • blackwar19 kullanıcısına yanıt
    Oyun kazanmak için illa zor hero oynamya gerek yokki
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokBorauu

Oyun kazanmak için illa zor hero oynamya gerek yokki

+1 Syndra ile katadan az is yapmak kötü bir duygu.

• GokBorauu kullanıcısına yanıt
    Yani yetenekli olmak çok önemli değil, seçtiğin şampiyon oyun kazandırıyor mu demek istedin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mad Yordle kullanıcısına yanıt
    Yetenekli olmka önemli ama illa zor hero oynayıp kazanıcam demek her zman doğru gelmiyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

yetenek gerektirmeyen cogu karakter op suan.bi vayne aliyorsun 10 skillshot dodgeluyorsun kiteliyorsun saga sola zipliyorsun itiyorsun butun bu yaptilarin sonucu bi kapanina basilan caitlynin veya minyon mermi sektiren miss fortune kadar vuramiyorsun

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.