Şimdi Ara

Elektrik yuzunden monitor bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sabah 5 sularında trafo patladi sanirsam ve mahalledeki cogu kişinin elektronik aleti yandi buz dolabı olsun modem falan olsun.benimde modem ve monitör bu olaydan hasar gördü tam olayın gerçekleştiği saatte uyaniktim uzatma kablosu kullanıyorum resmen ateş çıktı desem yeridir monitör kapalı olduğu halde açılmadı artık bundan sonra PC sağlam modemde yandi.monitörün gucu kapalıydı sadece fıs takılaydı.nasıl oldu anlamadım ama artık o olaydan sonra ne ses ne bi hareketlilik var ışık ne kapsamda yanmıyor modem sorun degil ama kullandığım.monitör Dell 2214hb fullhd 21.5 inç monitör malum ogrenciyim. Hayatta daha alamam bu monitörü yapmanın bi yolu yokmu yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine forumda bir arkadaş yazmıştı böyle bir durumda tedaş tüm mahallenin hasarını ödemişti siz de böyle bir şeye başvurabilirsiniz bir araştırın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modemin suanki hali
    Bu mesaja eklenen görseller:

Elektrik yuzunden monitor bozuldu Elektrik yuzunden monitor bozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creaturex -- 27 Haziran 2016; 3:47:49 >

• Beyler yokmu bu elektrik konusunda bilgili olan monitirun sadece guc unitesimi yanmis acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.