Şimdi Ara

Pantolon aldım ayakkabı öneri + gömlek renk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 2 adet pantolon aldım.Resmi yerde çalışıyorum,ama biraz daha casual olsun istedim bu sefer.Yardımcı olur musunuz;

Pantolon şunlar İnterwiev ( Bir adet daha haki veya açık mavi veya lacivert alacağım.) Ek olarak siyah,gri ve lacivert kumaş pantolanlarım var.

Ayakkabı sie şunlar nasıl olur bu iki pantolona;

+ bunalara gömlek tavsiye lütfen...

• Yazin bogar bunlar. Daha canli renklere bak. Lacivert olabilir.

Gomlek de mavi tonlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Hangisi boğar pantolon mu ayakkabı mı? Çok renkli cafcaflı giyinemeyiz dostum yaş yolun yarısı +resmi kurum...:)))

Edit birde o kahverengi ayakkabı yazlık mı kışlık mı onu çözemedim.Sordum bakalım dönüş yapacaklar...Mavi yazlık gibi duruyor ama taban hava almaz teri emmez dolayısıyla terletir dediler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 27 Haziran 2016; 1:14:33 >
  • 1.pant laci gömlek 2.ayakkabı
    2.pant bordo lacoste 2.ayakkabı

Not: satış danışmanıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murattimeister -- 27 Haziran 2016; 7:58:32 >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam pantolon tamam, beyaz. Ona mavi tonlarinda bir gomlek al. Ayakkabiyi ise ikinci yerine tergan, inci, derimod gibi yerlerden ayni model yazlik lacivert al. Tabanlari daha rahat oluyor. Bunlar kislik gibi.

Ben su resimdekilerden turkuaz olani aldim. Lacivert ve bordo da guzel olur. Cok rahatlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ŞİMDİ 1. AYAKKABI BU İKİ RENK PANTOLONLA GİDER Mİ ALAYIM MI. AYAKKABI ELLE NİN MODELİ..2. AYAKKABIYI ALMAYAYIM MI? :))

1. PANTOLON +GÖMLEK MAVİ VE TONLARI OLACAK BURASI TAMAM. AYAKKABILARA BAKACAĞIM.

iKİNCİ PANTOLONA BORDO GÖMLEK Mİ ALAYIM. @Cremiesto

@K.B.V.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 28 Haziran 2016; 2:02:22 >
  • Bir up ayakkabılar yaz sezonuna aitmiş,yardımcı olalı lütfen :))

Birde lacivert

yada petrol mavi;

alacağım.Bordo ayakkabı kötü mü durur...

• Size tam olarak bunu al ya da sunu al diyemem ama dediginiz gibi bi kombinasyon satis danismani olarak iddiali gorunmenizi saglayabilir guzel tasirsaniz buyuk artiniz olur kanimca. Tasiyamazsaniz o artilari iki kati eksi olarak geri donus alabilirsiniz ama. Burda biraz da sizin kendinizi o kiyafetlerin icinde nasil hissedeceginiz ozguvenli tasiyip tasiyamayacaginiz onemli. Karariniz ne olursa olsun gule gule giyin simdiden fakat bi arkadasimin da bana zamaninda soyledigi tavsiye: moda ayakkabidan baslar. Ayakkabi seciminizden sonra pantolon ve gomlek secerseniz cok daha rahatlarsiniz gomlek ve pantolona ayakkabi bulmak zor olabiliyor. Anakarti secin sonra gerisini dizin derler ya oyle bisey :)

• keepthechange kullanıcısına yanıt
    Aynen ya, pantolonu iindirimde kaçırmak istemedim iki adet sipariş verdim :))Üstteki iki adet kahve ve taş rengi.şimdi bu ayakkabı gider mi şu ayakkabı gider mi diye bakınıyorum saf saf :)İşlemci ana kartı almadan ekran kartı aldık :) Bordo olan ayakkabı hoşuma gitti ama, ben onu neyle tamamlarım.

Mesela üstte bordo ayakkabı( tam bordo değil galiba kahveye daha çok kaçıyor) + sütlü kahve olan pantolon+bordo veya kırmızı kareli bir gömlek+kahverengi koyu bir kemer

İkinci kombinasyon bordo ayakkabı+taş rengi pantolon+ gömlek ?????? sütlü kahve kareli veya düz olabilir mi+ koyu kahve kemer

3. kombinasyon bordo ayakkabı+açık mavi pantolon+ gömlek ??????+kemer örme kahve lacivert iki renk

4.kombinasyon lacivert ayakkabı+açık mavi pantolon+ mavi kareli gömlek gri kahve tonlarında+ kemer örme kahve lacivert iki renk

5. kombinasyon lacivert ayakkabı+sütülü kahve/taş rengi pantolon+açık mavi /koyu mavi düz veya kareli gömlek+kemer örme kahve lacivert iki renk

Kısaca şunlar ; pantolon 2 renk alındı /açık mavi alınabilir) ayakkabı (her an alınabilir) ,ve kemerler örme alındı( koyu kahve kırmızımsı alınacak) gömlek bakmadım daha

) Pantolon aldım ayakkabı öneri + gömlek renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 28 Haziran 2016; 17:30:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.