Şimdi Ara

5S mi alayım SE mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar. Cihaz alıcam kibar elime uygun olsun diye fakat kararsız kaldım.

iPhone SE donanım oldukça iyi fakat vereceğim para ona değer mi? tamam bataryası kamerası vs. 5S e göre iyi durumda.

Ben oyun oynamam. Sabahtan akşama kadar konuşma, instagram, facebook, internette sörf. sizce çok para vermeyip 5S alıp geçeyim mi?

Yoksa iPhone SE alıp ilerleyen güncellemere ayak uydurmasını mı sağlayayım? yani asıl soru şu iPhone 5S günü kurtarıyo mu? ilerleyen güncellemelerde yavaşlar mı? sağolun.

• http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/4-49720/apple-iphone-5s_apple-iphone-se/

kamera, ram ve cpu artıları var. ayrıca 4.5G destekli telefon iphone se. bataryası o kadar fark etmiyor aralarında 100 mah falan var. iphone 5s günü çıkarmaz. yani arkadaşlarımda var. günde 2 kere şarja takıyolar en az. SE modelinin kullanıcıları hakkında bilgim yok ama aynıdır diye düşünüyorum. ikisi arasında 600 lira fark var. şimdi 5s alırsan 2013 yılında çıkan telefonu almış olursun ve bence 1-2 sene içinde değiştirmen gerekecek. iphone se tavsiye ederim. eğer yakın zamanda telefon alabilecek durumun yoksa tabii.

• 2 senede değiştiririm diyorsan al 5s geç. Uzun kullanıcam diyorsan SE al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.