Şimdi Ara

Programlamaya merak saldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Phython derslerinden 2 tane dinledim ve uygulayınca kolay geldi.İlerde daha zor şeyler var herhalde öyle görünüyor.
    Sorum şu Python benim ne işime yarar? Daha doğrusu programlama öğrenmek ne işime yarar?
    ve sizin önerdiğiniz başlangıç için uygun programlama dilleri nelerdir?

• Hocam programlama bu gidişle evinizdeki oyunlarınıza hile yazmaya yarar, hello world yazıp kendini bil geys sanmaya yarar, sonra okuduğunuz üninin veri tabanına girip size booklu bişey kurmaya yarar. Yani beş para etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redese

Hocam programlama bu gidişle evinizdeki oyunlarınıza hile yazmaya yarar, hello world yazıp kendini bil geys sanmaya yarar, sonra okuduğunuz üninin veri tabanına girip size booklu bişey kurmaya yarar. Yani beş para etmez.

Niye öyle diyorsunuz hocam millet çok önemli diyor sadece meraktan indirip bakayım dedim ama ayrıntılı araştırmadım proglamlama ögrenmenin faydalarını

• php öğren web sitesi kur ek gelir olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redese

Hocam programlama bu gidişle evinizdeki oyunlarınıza hile yazmaya yarar, hello world yazıp kendini bil geys sanmaya yarar, sonra okuduğunuz üninin veri tabanına girip size booklu bişey kurmaya yarar. Yani beş para etmez.

ilk başladığımda herkes gibi hello world yazdım. ilk bitirdiğim 'proje'm Not Hesaplama v1.0 olmuştu. forumda konusunu açtım hatta, ciddi ciddi 1.2 falan getirmiştim. 2 sene falan olmuş:
    https://forum.donanimhaber.com/m_87041600/tm.htm

şimdi ise bir projem var onun üzerinde çalışıyorum bayağı ilerledim.

yani oyunlara hile yazmaya yaramıyor

edit: KONU
    benim önerim C# başla. geleceğin dili bak yazıyorum buraya
    ingilizcen varsa channel 9'da Bob Tabor'ın C# Fundamentals kursu var çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatandA.Ş. -- 26 Haziran 2016; 23:38:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zireael

Hocam aklına proje gelirse yaparsın.

Proje gelmese de bazı işlerde pratiklik oluyor.
    Mesela elinde düzensiz bir liste olur. Düzene sokman gerekir. Tek tek uğraşmak yerine 5 dakkada alfabetik olarak sıralarsın.

Peki hocam bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum okuldan önce kendim ögrensem bunu faydası olurmu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.