Şimdi Ara

30000 tl'ye megane 2 otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nerdeyse aylardır düzgün bir otomatik araç arıyorum ama bulamadım En sonunda 2004 model 118000 km'de megane 2 otomatik buldum 30000 tl civarına

Piyasaya göre fiyatı nasıl, tavsiye eder misiniz? veya sizin önerebileceğiniz maksimum 35000-36000 civarında masraf çıkarmayacak otomatik bir araç var mı?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler

• Donanım olarak nedir fiyatı normal
    Şanzıman hakkında yorum yapamicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35-36 ya 2011 cruze alınır, 2004 megane için 30 bin fazla bence.

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Donanım Dynamic diye geçiyor hocam

Hatta ilanda burda;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-memurdan-temiz-benzinli-otomatik-vites2004-renault-megane-ii-307780507/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabiadam -- 26 Haziran 2016; 23:45:02 >
  • Geçen sene 40 binde extreme 2008i 32 ye satmıştım, fiyatlara bak. O fiyata alınmaz hocam, kia rio, cruze falan al. Ucuz alır ucuz satarsın.
  • asabiadam A kullanıcısına yanıt
    Benzinde ocağınıza incir ağacı diker ortalama 11-12 ile gezersiniz
    Alt takımları zayıftır
    Bolca trim sesi var
    O fiyat fazla

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Cruze'lar hatta yeni nesil aveo'lar deli gibi cezbediyor hocam ama herkesin dilinde çok yakıyor,Avrupadan çekildiler parça bulamazsın,lpg'de sübap eritiyor 2000 tl'den aşağı masraf çıkarmaz...vb sürekli uzaklaştırıyorlar
    Megane dan fazla yakmaz, bizim şehir içi 25 km hızla ortalama tüketimimiz 10.6 lt. Avrupadan çekildiler ama aracın parçaları astra j ile ortak, parça sıkıntısı olmaz. Subap değişimi de 1500 tl ye hallolur. Aracı boş yere kötüleyenleri dikkate almayın, bu paralara alınabilecek en iyi araç kesinlikle.

• Blackberry Smoke kullanıcısına yanıt
    1 yıldır ciddi şekilde araç bakıyorum inanın ki fiyat artışları hocam bir yılda banka faizinden, dolardan, altından daha fazla.Düşünün ki sıfır peugeot 208 oto. bir yılda 40000 tl'den 52000 tl'ye fırladı.İkinci el bundan daha beter.
    Artık bu fiyatlara caresiz kaldım biraz daha beklersem elimdeki parayla şahin bile alamayacağım
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi 2010-2011 temiz cruze'lar var

Ufak bir araştırma yaptım sanırsam 124 beygirlik modelleri tavsiye ediliyor.

113 beygirlerin sıkıntısı nedir ?

124 beygirlik modelleri hangi donanım seviyesinde ve yılında geçti bilginiz var mı ?

Net bir bilgi bulamadım bu konuda

Şimdiden teşekkürler
    2009 ve 2010 modeller 113 beygir, 2011de motoru revize ettiler ve 124 beygir oldu. Donanım farketmiyor 2011 modellerin hepsi 124 beygir. 113 lük cruze lar daha hantal ve yakıt tüketimleri fazla. 2011 model 124 lük daha iyi bir seçenek.

• Benziliymis hocam bu alınmaz dizel olsa alabilirdi

• 4 ileri otomatiktir. Millet meganelar seri der ama manuelleri seri araba. Otomatiği gitmiyoe. 4 bin devir ve üzerinde vites değiştiriyor genele. Rampaya yavaş girerseniz manuele almadan çıkmanız zor. Salakça tepkileri var sollama esnasında. Konfor fena değil. Donanım tatmin edici full pakette. Benzinli ocağına incir ağacı diktirir 100 km de 11-16L arasında değişir yakıtı. Lpg taktırırsan ort 25 kuruşla gezersin km başı. Arkadaşıma 2014 ocakta 2009 model 90 bin km de hasarsız olanını 28.000 Tl ye aldık. Privilege donanım. Suan sahibindende benzer araçlar 38.000 civarı olmuş.

Bana kalırsa manueli alınır ama otomatiği de performans beklentisi yoksa alınır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.