Şimdi Ara

aranızda badi bildikçi varmı?????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a.nassın iymisin?sağul bende iyyim.badi bildikçiysen bana yardım edenmi?kas yapmak istiyomda. buğsenazlarla bu sene denize gidecez austosta.beni zayıf görmesin.hava atıcam.tşşk.

• s.a. yokmu????????????????????
  • Hocam günde bi şişe soda alıyorsun içiyorsun sonra altına koyup üstüne oturmamaya çalışıyorsun ne kadar dayanabilirsen. Sonra kaslısın işte ama oturursan da keyfini çıkar boşver busenazı transtükrük olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harem Kralı

Hocam günde bi şişe soda alıyorsun içiyorsun sonra altına koyup üstüne oturmamaya çalışıyorsun ne kadar dayanabilirsen. Sonra kaslısın işte ama oturursan da keyfini çıkar boşver busenazı transtükrük olursun

cam şişemi yoksa a101de satılan 1 litrelik şişeyemi oturayım ağbi??? birde kol kasları için ne öneriyon??
    sağul.
  • tükrük kullanıcısına yanıt
    Cam şişe olsun kollar için aga gibi oturuyorsun şişe yine altta, ayaklarını havaya kaldırıp ellerin üstünde durmaya çalışıyon böyle L gibi ayaklar uzanmış ellerle havadasın altta cam şişe beypazarı. Beypazarı iyi motive eder. İyi forumlar

• quote:

Cam şişe olsun kollar için aga gibi oturuyorsun şişe yine altta, ayaklarını havaya kaldırıp ellerin üstünde durmaya çalışıyon böyle L gibi ayaklar uzanmış ellerle havadasın altta cam şişe beypazarı. Beypazarı iyi motive eder. İyi forumlar

kapaığını açıpmı oturayım yoksa açmadan mı oturayım? tşşk.
  • tükrük kullanıcısına yanıt
    Biraz tırtıklı başlasın istersen kapağını kapa ama yok ben daha zor seviyorum daha challenging bir şey arıyorsan ters çevir koy beypazarını. Ricaa

• quote:

Biraz tırtıklı başlasın istersen kapağını kapa ama yok ben daha zor seviyorum daha challenging bir şey arıyorsan ters çevir koy beypazarını. Ricaa

tmm tşk.alıp yazıcam sana deneyimimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.