Şimdi Ara

lenova vibe p1 alternatifi varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu fiyata alternatif varmı lenovaya ? parmak okuyucu pil süresi vs güzel beğendim. Birde sıcak fırsat yakaladımı dahada iyi olur.

• batarya ve orta segmente göre iyi performansıyla çok iyi telefon. ayrıca çok da ısınmıyor telefon. dezavantajı biraz kalın ve ağır olması. uzun süre elinde tuttuğunda ağırlığını hissedersin. alternatif olarak huawei honor 7 veya huawei g8 modellerini öneririm. g8 sar değeri yüksek ama honor 7 yine biraz daha düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

batarya ve orta segmente göre iyi performansıyla çok iyi telefon. ayrıca çok da ısınmıyor telefon. dezavantajı biraz kalın ve ağır olması. uzun süre elinde tuttuğunda ağırlığını hissedersin. alternatif olarak huawei honor 7 veya huawei g8 modellerini öneririm. g8 sar değeri yüksek ama honor 7 yine biraz daha düşük.

lenova 7010 almayı düşünüyorum
  • tavsiye etmem. telefonu ne için kullanacaksın bütçen ne kadar ? internetten mi alacaksın mağazadan mı
  • 7010 çok anlamiyorum ama işlemcisi 1.3 ghz. Dusuk değil mi.Diger ozellikleri iyi gibi. 3300 mah. Pil. 2 gb ram. 32 gb dahili. Ama işlemci düşündürüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albaycan_19

7010 çok anlamiyorum ama işlemcisi 1.3 ghz. Dusuk değil mi.Diger ozellikleri iyi gibi. 3300 mah. Pil. 2 gb ram. 32 gb dahili. Ama işlemci düşündürüyor.

1.5 var su an benim telefon a7000. Sonuçta 2-3 oyun oynuyorum yeterli.

@torkema61

800-900 tl civari. Lenova vibe 1100 tl galiba bimekste indirim vs yakalasam iyi olurda ön tarafta parmak izi okutma biraz kötü olmuş gibi. A7010 arka parmak izi var mesela.
  • Batarya performansı olarak onun rakibi Zenfone Max var. Parmak izi okuyucu, quick charge özelliği yok. Ekran 720p ve işlemci Snapdragon 410.

Ama sadece batarya muadili olarak yanlış anlaşılma olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda oyun için performans aramayacaksan güzel telefon A7010
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.