Şimdi Ara

BILGISI OLAN HERKESDEN YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar öncelikle hayırlı ramazanlar

Peugeot 206 1.4xr 2000 model
    (Tavan Ön Kaput arka bagaj kapağı sol ön camurluk HARICI boyalı)

Opel Astra 1.6 gl hactback 5 kapı 1998 model (Sadece camurluklar da boya var)

Şimdi ikisi de aynı fiyat 2. Arabam olcak 1. Arabam dan çok çektim serceydi :) buna gönül rahatliyla binmek istiyorum hangisini tavsiye edersiniz

Ikisini de tavsiye etmeyen arkadaşlar 15 16 bin tllik araba tavsiye edebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ikisinin de yaşlar yakın
    Sürebilirsen deneme yap ekspertiz den sonra hangisi daha iyi çıkarsa onu alırsın
    Uzaktan 16-18 yıllık araca akıl vermek zor
    Yorum yapanların Yarısı Peugeot Yarısı da doğal olarak Opel diyecek
    Senin de sadece aklın karışacak
    En iyisi ekspertize göre karar vermek
    Saygılarımla.

• Hocam yoruumunuz için teşekkür ederim lakin öğrenmek istediğim hangisi daha çok arıza veriyor mesela hangisi daha konforlu bunlar

• Beyler araçların ikisi de bulunduğum ilde bi tavsiye edin de gidip bakayım araca
    Kimseeeee yok muuuu

• 2 yıla yakın opel astra gl 1.4 lpg kullandım. Konforu fena değildi, o yaştaki arabaya göre yol tutuşu güzel ama çok lpg kokusu alıyor içeriye onun dışında yokuşarda üzebilir sizi. Yüksek hızarda araç stabil. Varsa sorularınızı cevaplayabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransiz a bence girme hocam opel daha iyi bence

• Teşekkürler istediğim yorumlari aliyorum biraz daha yorum

• İkisini de dene sürüşünü, gidişini dene, seç beğen al hocam biz ne dersek de son karar senin.

Ben olsam boya durumundan dolayı hem de segmentten dolayı Astra alırdım.
  • Kardes 16 -18 bin tl.lere temiz bir laguna 1 2.0 rxt bakardim. Rahat guvenli aractir donanim olarak emsallerinden iyidir. Motorunun 2.0 olmasi lpg de avantaj sunar ayni zamanda yastan dolayidi vergi durumu dusuktur. Lagunayi bi incelemenizi oneririm. 1999- 2002 model arasini ...

• fransizdan dost olmaz kanatindeyim ama kaportada boyadan cok aracin yururune, gonyesine bakilmali.

• Güncel

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Laguna mi töbe :) abim de 97 model vardı sanayii den çıkmıyordu :) 11 bin tl verdi 3 sene önce kurtuldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mkrgz6606

Laguna mi töbe :) abim de 97 model vardı sanayii den çıkmıyordu :) 11 bin tl verdi 3 sene önce kurtuldu :)

11 binlik laguna tabiiki bu sekilde ugrastirir. Bu durumda 30 binlik focusu 20 bine almissaniz, 40 binlik civici 30 bine almissaniz ayni sonucu bekleriz.

Sunuda unutmamak gerek o paralara ve o fiyatlara alinan her arac ayni riski tasir. Ha lagunaya gore %80 daha bos olan bir efsane corolla veya vututututuuu civic alirsin zaten donanimsiz araclar ariza riskide tasimaz. Ancak piyasanin bu denli siskin oldugu donemde 17-18 bine alinan o araclar bile uzebilir.

Allah cc. sabir ve iyi talih ihsan eyler insallah kardesim ...

• Polo al dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mkrgz6606

Arkadaslar öncelikle hayırlı ramazanlar

Peugeot 206 1.4xr 2000 model
    (Tavan Ön Kaput arka bagaj kapağı sol ön camurluk HARICI boyalı)

Opel Astra 1.6 gl hactback 5 kapı 1998 model (Sadece camurluklar da boya var)

Şimdi ikisi de aynı fiyat 2. Arabam olcak 1. Arabam dan çok çektim serceydi :) buna gönül rahatliyla binmek istiyorum hangisini tavsiye edersiniz

Ikisini de tavsiye etmeyen arkadaşlar 15 16 bin tllik araba tavsiye edebilir

Arkadaşım eğer aradığın, sorun çıkartmaya meyili olmayan bir araçsa Peugeot 206 yı kafadan ele, çünkü sorunsuz bir araç değildir, Opel de keza öyle, ben naçizane olarak Hyundai Accend Milenium kasa (2000-2002) Accend LX veya daha iyisi GLS donanım seviyesinde tavsiye ederim, taş gibi arabadır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.