Şimdi Ara

2000 tl civarı gitar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • heavy rock, rock, metal ve blues çalmak istiyorum gitar hakkında düşünceleriniz nelerdir araştırma yaptım les paul olarak bu fiyat aralığında epiphone modelleri öne çıkıyor tavsiyeniz var mı alternatif olarak ?

aklımda olan model bu şuan için Epiphone Tommy Thayer White Lightning

• 2.el bakmanı tavsiye ederim les paul güzel bence Epiphone lp custom pro bakabilirsin ve uyguna bulabilirsin yanında laney cub 10 alırsan güzel clean sesler alabilirsin Gibson isterim dersen lp fadedlara bakabilirsin yurtdışında çok öneriliyor ama Türkiye'de pek sevilmedi bu arada
    Ses sıkıntım var dersen eğer line6 pod hd500x bakabilirsin sağlam prosesördür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicovrobi -- 26 Haziran 2016; 19:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicovrobi kullanıcısına yanıt
    ses için Line 6 Spider IV 15 düşünüyorum
    genelde soruşturduğumda 2. el için riskli deniyor ve ilk gıtarımın 0 olmasını istiyorum o yüzden epiphone markalara yöneldim tevsiyeleriniz için teşekkür ederim
  • 2.el riskli kim diyor bilmiyorum ama sen bilirsin daha fazla ekipman almak varken tek ekipman almak mantıksız bende şuanlık 2012 model Gibson lp Studio kullanıyorum yanında line6 spider iv 15 var ama beni pek açmıyor artık ama güzel amfi hemde baya süre insan götürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicovrobi kullanıcısına yanıt
    başlangıç için beni götürür diye düşünüyorum ileride beni açmazsa yeni modellere yönelebilirim :)

2. el olarak önerebileceğiniz bir site veya topluluk var mı çünkü benim alabileceğim bir topluluk yok. Biraz araştırma yapabilirim 2. el için eğer içime sinerse neden olmasın temiz ve sorunsuz bir gitar almak isterim 2. el
  • Enstrüman almak içinwww.1enstruman.com öneririm,ben baya memnun kaldım. Şuan güzel indirimler de var bir bak istersen. Beğendiğin bir enstrüman için iletişime geçip kendin fiyat belirtebiliyorsun pazarlık gerçekleştirebiliyorsun,başarılı bir olay yapmışlar.
  • airbark kullanıcısına yanıt
    epiphone gitarlarda stok bitmiş neredeyse hepsinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.