Şimdi Ara

Alp Yalman istifa etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alp Yalman, Başkan Dursun Özbek’in kardeşi Mehmet Özbek ile çalışma prensiplerinde anlaşamaması gerekçesiyle Galatasaray Sportif A.Ş’deki görevinden ayrılma kararı aldı. 1990-1996 yılları arasında Galatasaray Kulübü’nün başkanlığını da yapan Yalman, geçen ay Galatasaray Sportif A.Ş’de “akil adam” görevine getirmişti.

Anlaşılan özbek brother takımın humuna indirecek. Geçmiş olsun renktaslar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hayda, bu ne saçma iştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adnan brothersı geçecek bunlar

• Adam daha yeni gelmedi mi la zaten

• Şu kulüpte umutlu olduğum tek isim Yalman'dı onuda yedilerse iflah olmaz bu yönetim.

Dursun kendi ayağını kaydırmaya devam ediyor sabredin az kaldı.

Kulislerde dedeler Cemal Özgörkey'i ikna etmiş diyolar adaylık için ne kadar doğrudur bilinmez.

• aziz&ali yıldırım brothers
  • ben dursun özbeke edilen küfürlerin forumda kural dışı sayılmasını reca ediyorum.bırakılsın ki insanlar içlerini bir güzel döksünler şuraya.heriflere 1 aydan fazla dayanabilen yok.
  • cidden rezillik ya daha dün geldi adam. bu yönetimi tutuyorlar ya hala..
  • Türkiye de belli bir makama gelip bokunu çıkarıncaya kadar o koltuğu bırakmayan bilmemkaç kişiden sadece biri bunlar... O yüzden bu ülke de bu tipleri ancak tekme tokat o koltuktan indirebilirsin yoksa imkanı yok.
  • Gerçekten her gün daha çok şaşırtmayı başardıkları için tebrik ediyorum yönetimi. Daha neler göreceğiz merakla bekliyorum.

• Yuh şaka sandım gercekmiş

• Anlaşamadıkları konu ne acaba? Bununla ilgili açıklama yapılmalı.

• Dursun reyizin karşısında kimse duramıyor.

• şaşırmadım

Dursun denen vasıfsız şahsiyet istifa edene kadar bu kulüpten beklentim yok.

• Sinirden kafayı yedim resmen. Takımı düzeltme umudu olan son adamı da uzaklaştırmayı becerdiler ya helal olsun.
  • Dursun kardeşler ölse üzülmem o derece nefret ettırdıler.
  • Yuh yani. Hayır bu nasıl bir yüzsüzlük anlamıyorum. Yılların iş adamısın, belli bir kariyerin, markan! var.
    Bu kadar rezillikten sonra bırakmak yerine ısrarla devam etmek sadece bizim insanımıza özgü bir durum.
    Rezil oldun işte kardeşim, devam ettikçe de dibe batacaksın.
    Arsız herifler.
  • Dursun reyiz Aziz Yıldırım yolunda ilerliyor.
  • bu alp yalmandan da cacık olmayacağı dursunun altında çalışmayı kabul etmesinden belliydi,seçim propagandasını aziz güzellemeleriyle yaptığı için kaybeden yalmanın başarılı olacağını sanıyordu millet
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.